III. třída sk. B

1

HS Kroměříž "B"

27
2

SK Spartak Hulín *

24
3

Zborovice "B"

19
4

Rataje

18
5

Zlobice *

17
6

Pravčice **

15
7

Dřínov

11
8

Zářičí

10
9

Litenčice *

9
10

Roštín*

9
11

Troubky **

6
12

Kyselovice

5
13

Bezměrov **

3
14

Bařice

1

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2021

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Info >> Ohlédnutí za sezónou mužů - Marek Bejtkovský ročník 2020/2021

Ohlédnutí za sezónou mužů - Marek Bejtkovský

3.7.2021 | 07:38:50 - Dalším z oslovených hráčů z týmu mužů Spartaku je Marek Bejtkovský. Marek je rodák z Hulína, odchovanec Spartaku, který prošel i mládežnickými týmy Zlína. Marek patřil ke kmenovým členům mužského týmu Spartaku od roku 2003 do roku 2008, kdy přestoupil do Holešova. Poté působil v Uherském Brodě, dlouhou dobu v Napajedlech, aby se nakonec znovu přes Holešov vrátil do Spartaku. Gazza, jak se Markovi intimně přezdívá, byl pro mne vždy synonymem běhavého a poctivého hráče, osobně jsem moc rád, že je zpět doma.

Máro, poté, co jsi ze Spartaku v roce 2008 odešel, jsi působil v Holešově, v Uherském Brodě, v Napajedlech, abys nakonec ve Spartaku pomáhal vzkřísit mužský tým? Co Tě k tomu přivedlo?

Byl jsem osloven svými spoluhráči. Taktéž cítím, že bych mohl a měl něco vrátit svému mateřskému klubu. V neposlední řadě je také důležité něco předat dalším generacím.

Jaké se k Tobě dostaly ohlasy na obnovení týmu? Byly veskrze pozitivní nebo negativní?

Ohlasy se ke mně dostaly, jak je asi normální, pozitivní tak i negativní a nepřevažovaly ani jedny. Museli jsme s tím počítat, já jsem se takto rozhodl a ostatním nezbývá, než to respektovat.

Jaké máš pocity ze složení a celkové atmosféry v týmu? Baví Tě hrát nejnižší soutěže?

Myslím si, že tak narychlo toho kluci zvládli velmi hodně. Musela to být velká práce sehnat a hlavně předtím ještě obvolat tolik lidí. Je potřeba si uvědomit, že se vše hledalo téměř na poslední chvíli, aby bylo jasné, že má cenu aspoň začít. Výsledky v nejnižší soutěži nám ukázaly, že složení týmu není vůbec špatné a atmosféra v týmu je na tom obdobně. Rozhodně nás ale těžší zkoušky ještě čekají a ty ukáží, jak jsme na tom.

Nejnižší soutěž pro mě byla něco nového, co jsem nikdy nezažil, takže z tohoto pohledu byla pro mne zajímavá. Ale jinak se moc nedá soudit podle těch pár zápasu. Bylo pro mne rozhodně překvapením, že i v nejnižší soutěži jsou pěkné a útulné stadiony a i šikovní fotbalisté.

Sezónu zase poznamenaly problémy s epidemiologickou situací, soutěže se opět nedohrály. Jak bys charakterizoval zkrácenou sezónu Ty? Překvapila Tě v něčem?

Určitě je škoda, že do sportu zasahují takové vlivy jako pandemie, ale nedá se nic dělat. Každý si přál soutěž dohrát, ale nestalo se. Je to škoda, zkrácená sezóna nám neumožnila hrát s těmi lepšími týmy a ty by nás třeba prověřily více.

I v této situaci, kdy byly ročníky opět anulovány, se na nás usmálo štěstí a můžeme hrát vyšší soutěž. Co od ní očekáváš a kde by ses chtěl s týmem pohybovat?

Pokud mám reagovat na náš postup do okresního přeboru, tak složení týmu se musí jistě doplnit. Jinak je pravda, že jak to bude v další sezóně s týmy, byla velká neznámá. Takže když byla možnost postoupit, tak proč ne.. Ale samozřejmě každý stejně nastavený sportovec jako já by si chtěl vybojovat postup na hřišti.

Jak se na novou sezónu těšíš?

Na novou sezónu se těším hodně. Asi jako všichni hlavně doufám, že už proběhne bez problémů a vnějších vlivů a snad se budeme po správném doplnění a zkvalitnění kádru pohybovat co nejvýše.


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 177x,, zatím není hodnocen.

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016