III. třída sk. B

1

HS Kroměříž "B"

27
2

SK Spartak Hulín *

24
3

Zborovice "B"

19
4

Rataje

18
5

Zlobice *

17
6

Pravčice **

15
7

Dřínov

11
8

Zářičí

10
9

Litenčice *

9
10

Roštín*

9
11

Troubky **

6
12

Kyselovice

5
13

Bezměrov **

3
14

Bařice

1

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2021

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Info >> Ohlasy po sezóně 2020/2021 - Michal Dunda ročník 2020/2021

Ohlasy po sezóně 2020/2021 - Michal Dunda

29.6.2021 | 15:34:07 - Obránce mužů Michal Dunda je úkaz - v dobrém slova smyslu. Michalův otec hrál za Spartak v 80. letech, jeho děda Drahomír Skalička byl předsedou Spartaku. Michal sám za Spartak hrál jako mládežník i za muže - byl členem úspěšného týmu Petra Zapletala i Josefa Pospíšila v rozmezí sezón 2006 - 2010. Za Spartak odehrál Michal i první sezónu v MSFL, bohužel jeho slibnou kariéru překazila opakovaná zranění kolene. Asi definitivní konec na této úrovni mu přinesl slavný pohárový zápas Spartaku se Sigmou v roce 2010 a souboj s Michalem Hubníkem, z něhož Michal odešel právě se zraněným kolenem. Michal úspěšně poté trénoval dorostence Spartaku a působil v týmu sousedních Skaštic. Kopačky už pověsil na hřebík, nicméně ani mu nebylo jedno, jak muži ve Spartaku dopadli. Spojil síly s Romanem Číhalem a tým mužů vzkřísili, na hřiště se vrátil. Plným právem se tedy právě Michala teď ptáme, jak se mu fungování obnoveného týmu Spartaku zamlouvalo.

Michale, máme za sebou rok obnoveného týmu mužů. Jaký ten rok z Tvého pohledu byl?

Tak celou sezónu, poznamenal covid, protože kdyby se sezóna dohrála, bylo by to lepší. Co mě moc nepotěšilo, byla malá účast na trénincích, protože hodně lidí to otráví, když se sleze třeba 6 lidí. Na takové tréninky jsem zvyklý opravdu nebyl (a nejen já). Co bych chtěl ocenit, byl přístup Martina Pospíšilíka - ten borec se nám ozval sám, že bych chtěl za Spartak hrát a i když je na tréninku takovej plašan :) tak zápas od zápasu se zlepšoval a teď je z něho bek, takový jaký má být a to jen proto, že na sobě maká, a tak by to mělo být.

Jaké jste měli ohlasy na obnovení týmu? Byly veskrze pozitivní nebo negativní?

Tak ze začátku byly pozitivní, protože nikomu nebylo jedno, že mužský fotbal v Hulíně zanikl, protože Spartak měl nějaké jméno, a pak během roku to bylo všechno... Však víš, kde....

Podařilo se oslovit na počet hodně hráčů, ovšem ve výsledku se řada z nich v týmu zatím ani neobjevila….Proč ?

Podle mě hlavní důvod bylo dojíždění a to, že budou hrát nejnižší soutěž, což mě celkem štvalo, protože rád bych si zpátky zahrál s borci, co v Hulíně se mnou působili, nicméně si myslím, že kostru týmu jsme dobře poskládali.

Zaznamenáváte na Vaše působení v nejnižších soutěží nějaké reakce od bývalých spoluhráčů třeba i z časů divize či MSFL?

Tak já měl reakce hlavně negativní :), protože mi hodně lidí psalo, proč to dělám, že mám kolena na šrot, tak ať se na to vy….. a měli celkem pravdu, protože jsem kvůli tomu hodně trpěl :) Ale pět brufenů před zápasem s alpou tu bolest celkem otupělo :) .

Sezóna samotná proběhla rychle a krátce. Brzy se ukázalo, že B tým Kroměříže je jasný favorit. Měli jste i přes to ambice si to s nimi rozdat o první místo?

Tak my jsme se soustředili hlavně na sebe, nicméně na zápas s Kroměříží B jsme se těšili, protože se mělo hrát pod umělým osvětlením a určitě by přišlo hodně diváků, protože co si budeme povídat - derby KM - Hulín vždy bylo a bude a je jedno jestli je to A nebo B. Ten zápas by měl prostě grády. I když také, co si budeme povídat, já než bych se se svojí báchorem na půlce otočil, tak takovej Eda Vasil už by byl dávno na naší šestnáctce :) takže favorit byl jasný :).

Sezónu zase poznamenaly problémy s epidemiologickou situací, soutěže se opět nedohrály. I v této situaci, kdy byly ročníky opět anulovány, se na nás usmálo štěstí a můžeme hrát vyšší soutěž. Co od ní očekáváte a kde byste se chtěli pohybovat?

Tak splnili jsme to, co jsme před sezónou chtěli a to byl postup. Nicméně pro mě osobně (a nejen pro mě) takový postup mi nedělá takovou radost, jako kdybychom si to uhráli na hřišti sami a mohli slavit přímo tam. Zažil jsem postupy se Skašticemi a ty oslavy na hřišti, když víte, že vyhrajete celou sezónu, se nedají popsat, to jsem nebyl i dva dny doma :) Tak toto mě celkem mrzí, ale za postup jsem rád, protože s pokorou k týmům z III. třídy, tak ta úroveň v okresním přeboru je prostě jinde

Jak se na novou sezónu těšíte?

Tak já se těším hlavně na zítra, kdy podstoupím 12. artroskopii a netěším se na to, že trenér po nás bude chtít větší nároky na tréninku, což bude fyzická kondice, kterou už bohužel nemám a věřím, že borci kteří k nám přijdou, nám zvýší konkurenci a hlavně zapadnou do kabiny a ať konečně nemusím tu ledničku vyprázdňovat sám :).

Závěrem bych chtěl poděkovat panu Pěnčíkovi, že nám dal možnost obnovení Spartaku, trenérovi Poláškovi, který to s námi nemá jednoduché a všem hráčům, kteří do toho s námi šli.


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 383x, hodnocen 9x, průměrná známka: 1.33

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016