MSFL 2017/18

1 1. SK Prostějov 62
2 MFK Vítkovice 57
3 SK Spartak Hulín  54
4 SK Uničov 51
5 FC Hlučín 49
6 MFK Vyškov 46
7 SK HS Kroměříž 44
8 Viktoria Otrokovice 43
9 FK Mohelnice 42
10 Zlín "B" 42
11 Slovácko "B" 35
12 FC Velké Meziříčí 35
13 SK Líšeň 32
14 HFK Olomouc 26
15 HFK Třebíč 24

16

MSK Břeclav 20

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> FK Nový Jičín – SK Spartak Hulín 4:1 ročník 2015/2016

FK Nový Jičín – SK Spartak Hulín 4:1

30.1.2016 | 14:59:51 - Spartak zahájil zimní přípravné zápasy cestou do Nového Jičína, kde jsme byli hosty místního divizního celku. Utkání se hrálo na rozměrově menší umělé trávě a právě zhuštěný prostor našemu celku dnes příliš neseděl. V utkání nenastoupili nemocní Marek Vogl, Václav Ondřejka a po operaci se rozcvičující Michal Vyskočil, fotbalový osud Andyho Labudy ještě v tuto chvíli není zcela jasný a Dan Fojtášek působení ve Spartaku ukončil z pracovních důvodů. Do utkání naopak nastoupili zkoušení hráči - Michal Minář, David Kostka, Jaroslav Kryšpín, David Steiner a Vlasta Barcuch.

Právě poslední jmenovaný středopolař jako první ohrozil branku domácích, když napřáhl za šestnáctkou a jeho střela se zastavila na tyči. Spartak si vytvořil i poté několik dalších tutovek, k úspěšnému brankovému konci však chyběl pověstný krůček. Postupně se tak neprosadili Jarda Zlámal, Dominik Krhut, Michal Šrom a v druhém poločasu i další.

Domácí naopak udeřili po standardní situaci z první střely na bránu a skóre zvýšili vzápětí po brejku. Naši kluci se na malém zahuštěném prostoru ke své hře nemohli dostat, domácím stačilo dobře bránit. K tomu navíc ze hry musel pro zranění kotníku odstoupit David Kostka a hlavně i pro potíže s ramenem taktéž brankář Libor Chytil. Spartak tak musel dohrát s domácím brankářem.

Právě chvíli, kdy v brance stál již indisponovaný Libor Chytil, vystihli domácí ke snadnějšímu vstřelení třetí branky a po hrubici v obraně přidali i čtvrtou branku. Za nás, poté, co jsme se v pokutovém opakovaně nedokázali vhodně prosadit, přece jen branku vstřelil Jarda Zlámal a upravil výsledek na konečnou podobu.

Za týden doma hrajeme s celkem Kozlovic, utkání začne 6. 2. od 15 hodin.

Spartak: Chytil – Barcuch, Kostka, Číhal, Dvořáček – Krhut, Laciga, Zlámal, Steiner, Šrom – Pospíšil.
střídali: Kryšpín, Minář, Postava.

 ZlámalOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2371x,, zatím není hodnocen.

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016