14

Boršice

10

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín – TJ Těšnovice „B“ muži 2:1 ročník 2011/2012

SK Spartak Hulín – TJ Těšnovice „B“ muži 2:1

18.3.2012 | 09:35:20 - V příjemném jarním počasí na umělce v Hulíně vyběhli dorostenci Spartaku proti B týmu mužů Těšnovic, hrajících 3. třídu OFS Kroměříž. Zkušenostní a fyzická převaha hostí v počátku zápasu hrála v jejich prospěch a v prvním poločase se hrálo většinou mezi šestnáctkami. Hra Hulína postrádala valnější kvalitu, na újmu jí byla převládající nepřesnost přihrávek, což svým svěřencům trenér důrazně rozmlouval o poločasové pauze.

Do druhé půle prostřídal trenér Dunda sestavu a hra nabrala vyšší tempo. Spartak toho využil k první brance zápasu, kterou po rohovém kopu vstřelil Radim Vymětal. Druhou branku Spartaku přidal maličký Kuba Miklík, který v pokutovém území na dlouhou nohu špičkou kopačky poslal míč mimo dosah brankáře Černockého chytajícího v 2. půli za hosty. Vašek Černocký také založil poslední brankovou příležitost v zápase, dlouhým nákopem našel před šestnáctkou Spartaku hráče hostí a ten po zaváhání obrany vstřelil branku hostí.

Hodnocení trenéra: Jsem rád, že takový zápas, jako byl ten dnešní, přišel ještě před mistrovskými zápasy. To co, kluci zejména v prvním poločase předvedli, nemělo s fotbalem vůbec nic společného. Nenahráli jsme si balón, zbytečně jsme ztráceli míče, nemluvili na sebe, nepomáhali si, jako kdybychom na hřišti ani nebyli. Druhý poločas se obraz hry zlepšil, ale to bylo zapříčeněno fyzickým odpadnutím soupeře. Příští týden nás čeká generálka se Zdounkami a my musíme hodně věcí změnit počínaje brankáři a konče mnou jako trenérem, protože takto to dál určitě nepůjde.

Spartak: Chytil – Uličný M., Strnad, Soukup, Icela - Holomek, Vymětal, Ježák, Karamon - Uličný Z., Vojtko.
Střídali: Miklík, Motal, Jakvid, 2. poločas v brance hostí chytal Černocký.