Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Muži >> Příprava >> Rozpačitá generálka: SK Spartak Hulín – FS Napajedla 3:2 ročník 2011/2012

Rozpačitá generálka: SK Spartak Hulín – FS Napajedla 3:2

17.3.2012 | 17:27:25 - V posledním přípravném zápase mohl trenér Spartaku Pospíšil postavit sestavu, která už se může blížit té, která za týden vyběhne na Obvodové ulici v Kroměříži proti Hanácké Slavii. S výjimkou zraněného Romana Číhala už byla k dispozici celá soupiska.

Hosté z Napajedel se ukázali jako velice houževnatý a zdravě agresivní soupeř s dobrým napadáním; nad všemi hráči Fatry Slavie čněl minimálně o třídu lepší Michal Huťka. Byl to právě kapitán Napajedel a jednu dobu střelec Spartaku Michal Huťka, který se hned v úvodu zápasu hlavičkou prosadil po rohovém kopu a hosté se ujali vedení. Když stejný hráč neproměnil další hlavičku a ani tutovku, kterou mu zlikvidoval Dubec, pomalu se začala obracet herní kvalita na stranu domácích.

Ti se dočkali srovnání ve druhé části první půle, míč potáhl po brankové čáře Laciga a na malém vápně našel Mršťáka, který uklidil na 1:1. O pár minut později prostřelil z úhlu volný Otruba brankáře Krajču a Spartak se ujal vedení.

I v druhé půli měla hra Spartaku své nedostatky. Napajedelští, před pokutovým územím jinak bezzubí se dočkali srovnání. Vyraženou střelu dostal mimo Dubcův dosah akrobatickým kopem a s přispěním spoluhráčových zad Michal Zavadil.

Když už se zdálo, že se oba soupeři v generálce rozejdou smírně, kdy Němec neproměnil svůj sólový nájezd, potáhl do pokutového území míč Laciga, křížnou přihrávkou míč nakonec doputoval až za šestnáctku, kam si naběhl Dvořáček a míč se zastavil až v síti 3:2.

Zimní přípravné období končí. Z 8 zápasů Spartak 7 vyhrál, 1x prohrál. Další zápas, který naše chlapce čeká, je už ten mistrovský, a to přímo z kategorie „TOP“. Velké derby, zápas proti Hanácké Slavii Kroměříž. Za týden 24.32012 se tedy snad sejdeme na Obvodové ulici, zápas začíná v 15:00, řídí ho rozhodcovská trojice Sedláček – Žádník, Kubica, delegát Lenfeld.

Spartak: Dubec – Ruman, Paciorek, Zlámal, Barcuch – Kadlec, Dvořáček, Laciga, Mršťák – Ševela, Otruba.
střídání: 2. poločas: Mršťák, Pácl, Pospíšil, Němec, Vymětal.