krajská soutěž B starší 2008/09

1

Slušovice

59
2

Strání

58
3

Holešov

42
4

SK Spartak Hulín

40
5

Napajedla

38
6

Koryčany

30
7

Morkovice

24
8

Staré Město

23
9

Boršice

22
10

Uherský Ostroh

18
11

Nedakonice

15
12

Kvasice

12

krajská soutěž B mladší 2008/09

1

Holešov

63
2

Slušovice

61
3

SK Spartak Hulín

48
4

Kvasice

39
5

Uherský Ostroh

29
6

Morkovice

26
7

Napajedla

26
8

Nedakonice

25
9

Strání

25
10

Koryčany

23
11

Staré Město

10
12

Boršice

8

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Žáci >> Ohlednutí za žákovskou sezónou ročník 2008/2009

Ohlednutí za žákovskou sezónou

21.6.2009 | 10:40:04 - Starší i mladší žáci SK Spartak Hulín sehráli uplynulou sezónu v krajské soutěži zlínského kraje skupiny "B" a jako nováčci soutěže si vedli nad očekávání dobře. Starší žáci obsadili v konkurenci dvanácti dalších celků čtvrté místo, když od medailové třetí příčky je dělily jen dva body na Holešov. O třetí místo je vlastně připravilo nešťastné utkání v Uherském Ostrohu s domácím celkem, který měli podle papírových předpokladů jasně porazit. Neúplná sestava a jediný slabší den jindy opory brankáře Libora Chytila, to byly hlavní příčiny remízy 1:1. A právě tyto dva ztracené body nakonec chyběly. Starší žáci měli trochu slabší začátek jarní části, kdy vlastně v prvních čtyřech zápasech nastupovali v silně kombinované sestavě a často jim museli vypomáhat jejich mladší kamarádi. Jak se však sestava stabilizovala, zranění se vraceli, stoupala i jejich výkonnost. Poslední čtyři utkání odehráli ve velkém stylu a podle mého názoru byli v těchto fázích nejlepším celkem soutěže. Škoda, že právě na začátku se utkali s favority soutěže a mnohdy zbytečně s nimi přišli o body. Kdyby to bylo naopak, a se Slušovicemi, Stráním a Napajedly hráli až nakonec, vše mohlo být jinak.
I tak však starší žáci udělali svým trenérům radost. Hráli výborný moderní fotbal a je jen obrovská škoda, že se s mužstvem muselo odchodem do dorostu rozloučit osm hráčů -Soukup, Müller, Ježák, Dutkevič, Čierný, Černý, Škrabal a Motal. Klukům lze jen popřát hodně úspěchů i v dorostenecké kategorii a poděkovat jim za příkladný přístup k reprezentaci SK Spartak Hulín.
Nejlepším střelci hulínských starších žáků byli: Černý se sedmi brankami, šestkrát byli úspěšní Dutkevič a Motal, ten však kvůli zdravotním problémům odehrál jen šest utkání.
Nejvíce minut odehráli Soukup, Müller, Šálek, Chytil a Icela.

Mladší žáci dokonce dosáhli na třetí příčku.Úspěch je o to větší, že na tuto metu dosáhli chlapci, kteří vesměs loni hráli jen na menším hřišti za starší přípravku a se soutěží na velkém hřišti se seznamovali vlastně za "pochodu". Zvládli to však nad očekávání. Je dobré, že kolektiv zůstane pohromadě i v další sezóně. Velký díl na skvělém umístění má kanonýr mužstva Marek Zajác, který zatížil konto soupeřů dvaceti brankami. Mimo něj byli tahouny mužstva ještě Martin Podmol, Luboš Brázdilík, Kuba Miklík, Dominik Šůstal a Libor Chytil, kteří odehráli všechna utkání.

Zvláštní uznání určitě musí patřit brankaři Liboru Chytilovi,který odchytal všechna utkání jak starších, tak mladších žáků a svou příkladnou tréninkovou pílí vyrostl ve velkou oporu.
Všem klukům přejeme radostné prázdniny a se všemi se těšíme na zahájení přípravy na nový ročník soutěže, který zahájíme v pátek 7.srpna.

Lubomír LančaOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2956x, hodnocen 8x, průměrná známka: 1.25

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016