Chropyně

0

Přípravka >> Přípravky proti Holešovu s jedním bodem ročník 2008/2009

Přípravky proti Holešovu s jedním bodem

27.5.2009 | 18:07:45 - starší přípravka: SK Spartak Hulín – SFK Elko Holešov 3:3 (3:1)
b:
Navrátil 2x, Uličný

V sobotu 23.5.2009 odehrála starší přípravka svůj poslední jarní domácí mistrovský zápas. Soupeřem nám byli kluci z Holešova. První poločas utkání odehráli domácí převážně na polovině soupeře, z čehož vyplynula velká spousta brankových příležitostí. Jenže se opět projevila jedna z našich velkých bolestí, a to neproměňování šancí i těch stoprocentních. Domácí sice vstřelili tři branky, ale vzhledem k počtu příležitostí to bylo žalostně málo.

Ve druhé půli byli domácí opět aktivnější. Domácím to ovšem nebylo nic platné, protože pokračovalo střelecké trápení a navíc se projevila další velká slabina domácích, a to zbytečné a obrovské chyby v obraně, po kterých hosté pohodlně srovnali stav skóre. Musím ale pochválit hráče mladší přípravky Kubu Navrátila a Michala Plevu, kteří v tomto utkání nastoupili již za tu starší a vůbec se neztratili, ale právě naopak byli platnými posilami v sestavě.

Sestava: Stratil – Uličný, Miklík, Pleva, Vlach, Černý, Šůstal, Navrátil – Buchta, Rušikvas.

mladší přípravka: SK Spartak Hulín – SFK Elko Holešov 0:7 (0:2)

V posledním kole se naši hráči představili v úplně nové sestavě. V utkání nenastoupili naši „ starší“ hráči, kteří dostali možnost hrát za starší přípravku, ale hráli naši nejmladší. Někteří z nich nastoupili k prvnímu utkání v životě. Samotné utkání začalo tlakem Holešova, který z toho vytěžil vedoucí branku. Za tohoto stavu hosté neproměnili přísně nařízený pokutový kop, ale i tak ještě do poločasu přidali druhý gól. Naši hráči soupeři nestačili, hosté byli po všech stránkách lepším týmem, což potvrdili ve i ve druhém poločase, kdy nám přidali další branky.

V tomto utkání jsme chtěli vyzkoušet hru bez opor, abychom věděli, co nás čeká v příští sezoně. Hráči, kteří sobotní utkání odehráli, musí své starší spoluhráče nahradit, ale bohužel v tomto utkání se to až na jednu, dvě vyjímky nepovedlo. Doufejme v lepší utkání, snad to, které zbývá odehrát s Bystřicí pod Hostýnem.

Sestava: Smola, Vítoslavský - Dušek, Gremlica, Ondrejec, Pecha, Pecháček, Plško, Řezníček, Simerský, Šupčík.

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1766x,, zatím není hodnocen.