19
14

Hovězí

11

Dorost >> Aktuálně >> FC Velké Karlovice a Karolinka - SK Spartak Hulín 1:1 ročník 2008/2009

FC Velké Karlovice a Karolinka - SK Spartak Hulín 1:1

24.5.2009 | 21:13:43 - K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli dorostenci na horkou půdu lídra soutěže. Do branky nastoupil poprvé na celý zápas Hlobil Marek, a nutno říci, že svým výkonem trenéra nezklamal.

Utkání začalo z obou stran opatrně ve snaze neudělat v obraně chybu. Po deseti minutách nepřesností se hra urovnala a začal se hrát celkem pohledný fotbal. Domácí se snažili kombinací přehrát naši obranu, ale ta je do vážnější šance nepustila. Nebezpečí tak hrozilo z brejku, a nebo ze standardní situace. Domácí však měli vychýlená mířidla, a nedali ani tři vyložené šance. Hosté odpovídali tvrdými střelami z hranice 16 metrů, které výborný domácí gólman buď pochytal nebo bravurně vyrazil. I přes mnoho šancí jak na jedné, tak na druhé straně skončil poločas bez branek.

V 55. minutě druhé půle Němec na hranici šestnáctky místo střely volil kličku a domácí obránce vybojoval míč. Následný brejk hostí proměnili přízemní střelou kolem padajícího brankáře Hlobila. Hosté se snažili o vyrovnání kombinační hrou po křídlech, a následnými centry do pokutového území. V 67. minutě z levé strany asi z 20 metrů posílá Strnad střílený centr před bránu, který domácí gólman podcenil. Míč zapadl do pravého horního růžku a bylo vyrovnáno.

Posledních 20 minut se hrál fotbal nahoru-dolů ve snaze strhnout vítězství na tu či onu stranu. Nervózní závěr však již branku nepřinesl, a tak hosté vezou z hřiště lídra cenný bod.