Přípravky v Morkovicích polovičně úspěšné

28.4.2009 | 16:08:51 - FC Morkovice – SK Spartak Hulín 6:3
b:
Uličný 3x

V sobotu 25.4.2009 odehrála starší přípravka další jarní mistrovské utkání, tentokráte na hřišti v Morkovicích. Naši kluci vstoupili do zápasu výborně, hned od úvodních vteřin drželi míč na svých kopačkách a domácí k němu dlouhé minuty vůbec nepustili. Z této herní převahy vyplynuli i nějaké ty šance, a tři z nich byly stoprocentní, bohužel ani jedna neskončila v domácí síti. Pokud by domácí po pěti minutách prohrávali o tři branky, nemohli by se ničemu divit. Ale jak už to tak ve fotbale bývá, místo toho, aby hosté tři branky dali, tak tři dostali. Po obrovských chybách v obraně hostí se domácí celkem snadno dostali do tříbrankového vedení. Hosté se ale nevzdali, snažili se stav utkání srovnat. Hosté sice snížili na 3:1, ale vzápětí dostali čtvrtý gól. Ale ani ten je ještě nezlomil a dokázali stav zápasu snížit na 4:3. Už to vypadalo, že si přece jenom hosté nějaký ten bod odvezou, ale po obrovských a zbytečných chybách v obraně dostali další dvě branky a bylo po nadějích. I když hosté na tento zápas jeli jen s osmi hráči, což znamenalo, že odehrají utkání bez střídání, na to dovézt nějaký ten bod, rozhodně měli. Ale bohužel, když soupeř vedl již o tři branky, tak na hřišti už hrála pouze trojice Šůstal, Uličný, Stratil a ostatní jakoby už to vzdali.

Sestava: Stratil – Miklík, Černý, Dvořák, Buchta, Hyánek, Šůstal, Uličný.

FC Morkovice – SK Spartak Hulín 2:7 (0:5)
b:
Navrátil 4, Lukeš 2, Pecháček

V sobotu 25.4.2009 zajížděla mladší přípravka k dalšímu zápasu do Morkovic. V podzimním kole hulínští hráči s hráči Morkovic vysoko prohráli ( 0 – 5 ), a proto všichni očekávali, jak to dopadne nyní. Hulínští nastoupili v kompletní sestavě a od začátku zápasu nedali domácím sebemenší šanci cokoliv vymyslet. Po vynikajícím výkonu z prvního poločasu, kdy dokázali dobře kombinovat, běhat, bojovat, si vytvořili náskok 5 – 0. Ve druhém poločase častěji nastupovali hulínští nejmladší bojovníci a i přesto si s přehledem pohlídali vítězství.

Sestava: Smola - Dušek, Gremlica, Lukeš, Navrátil, Neradil, Ondrejec, Pecháček, Pleva, Plško, Řezníček, Šupčík, Vítoslavský.