FK Mohelnice

25

Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FK Apos Blansko 2:3 ročník 2008/2009

SK Spartak Hulín – FK Apos Blansko 2:3

7.3.2009 | 17:18:50 - Díky nemocem a zraněním bylo k zápasu dispozici celkem 13 hráčů. Pod bedlivým pohledem pozorovatelů z HS, soupeřem Blanska v prvním mistrovském zápase za 14 dní, začalo utkání o poznání ve volnějším tempu, než před týdnem s Uničovem.

Mírně navrch měli hráči Spartaku, první vážnou šanci také obstaralo hulínské duo Dunda – Kříž. Po centru prvního následovala hlavička druhého, míč se odrazil do země a odtud nad branku.

Hosté udeřili brankově. Po rohovém kopu se z hranice šestnáctky nemastnou neslanou střelou trefil Hájek, z pohledu diváka to vypadalo, že obrana Spartaku neměla zájem střelu likvidovat. Po inkasované brance hra Hulína viditelně upadla. Z letargie naše hráče probudila až Paciorkova akce, po jehož přesné trefě k tyči bylo skóre srovnáno na 1:1.

Druhá půle začala výtečně – Třasoňův centr našel výborně Václavíčka, který uklidil do branky a Spartak se ujal vedení. Většinu druhé půle to vypadalo, že má Hulín i herně navrch. Pak se ale 2x po sobě dostali hosté do nebezpečných kontrů, na jejichž konci stál Martin Sehnal.

Nejprve jeho zakončení jen o centimetry minulo tyč Gajdošovy branky, další protiútok už však po centru zakončil útočník Blanska naprosto přesně.

Hráči Spartaku po vyrovnávající trefě odpadli, od hostů následovalo několik nebezpečných akcí či střel a vrcholem převahy Blanska byla Čejkova branka na 3:2, při níž hrubou chybu vyrobil brankář Gajdoš.

Poslední přípravný zápas sehraje Spartak na hřišti HS Kroměříž za týden, 14.3., v 15h.

Kupka (46. Gajdoš) – Václavíček, Stržínek, Číhal, Laciga – Dunda, Dvořáček, Ševela, Kříž – Paciorek (46. Kadlec), Třasoň.