FK Mohelnice

25

Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FC Elseremo Brumov 3:1 ročník 2008/2009

SK Spartak Hulín – FC Elseremo Brumov 3:1

7.2.2009 | 17:21:42 - Sestavu Spartaku pročísly zdravotní problémy hned několika hráčů. Od úvodní minuty se hrálo na vyšším stupni než v předcházejících dvou přípravných zápasech. Hosté se jevili jako důrazný a nepříjemně hrající soupeř a byli to právě oni, kteří vyslali první střelu na Kupku v brance.

Domácí se ujali vedení po Lacigově standardce a následné Ditrichově hlavičce.Hosté několikrát zahrozili bleskovým přechodem do útoku a zahranými standardkami.

Po změně stran mohl Spartak jít do dvoubrankového vedení po penaltě za faul na Darebníčka. K míči se postavil Zlámal, ale bohužel nabídnutou šancí na vstřelení branky pohrdl a penaltu neproměnil.

V průběhu druhé půle však hulínští zvýšili rozdíl až na 3:0 po brankách Volka a Kříže a další tutovky neproměnili Darebníček a Volek.

Hosté vstřelili svůj gól hodně lacině po nedorozumění obrany s brankářem Gajdošem. To už byla atmosféra na hřišti poměrně vyhrocená. Rozhodčí Ligas v zápase udělil několik žlutých karet a brumovského hráče dokonce poslal do sprch. V utkání na straně Spartaku musel po jednom ataku hostí odstoupit Paciorek a poté i testovaný Aleš Přecechtílek.

Muži Spartaku odjíždějí na tradiční kondiční soustředění do Luhačovic, kde je nejprve ve středu od 17h čeká soupeř z jiného pólu divizní tabulky skupiny E – tým Slavičína.

Kupka (46. Gajdoš) – Dunda, Ditrich, Stržínek, Václavíček – Volek, Laciga, Ševela, Koutný – Zlámal, Paciorek.
střídání: Kříž, Darebníček, Gajdoš, Přecechtílek, Kadlec.