FK Mohelnice

25

Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín - FC Slušovice 2:0 ročník 2008/2009

SK Spartak Hulín - FC Slušovice 2:0

31.1.2009 | 16:56:39 - Těžké podmínky doprovázely druhý přípravný zápas mužů Spartaku proti celku z krajského přeboru ze Slušovic. Někteří hráči dostali na toto utkání volno, a tak mohl trenér Zapletal na hřišti testovat další možnosti a varianty se sestavou.

Soupeř se zpočátku jevil velice houževnatě a bojovně, nicméně herní kvalita a technická vyspělost Spartaku postupně začaly převažovat.

1. branku si hosté vstřelili sami. Po průniku Dundy a pasu před branku si míč do sítě uklidil vracející se hráč hostí. 1:0.

Zanedlouho měl šanci zvýšit Mršťák v ústrety gólmanovi, ten byl však u míče krapet dříve. Druhé branky se však přítomní dočkali ještě o chvíli později po penaltovém faulu na Václavíčka. Míč si postavil Dvořáček a uklidil - 2:0.

Druhá půle už se nesla ve znamení jednoznačné převahy Spartaku, brankář hostí se vyznamenal při sólovém nájezdu Csomora a střelám Kříže a Dvořáčka.

To už však začalo ještě tvrději úřadovat počasí, a když se kromě klesající teploty a intenzivního sněžení rovněž začaly zvětšovat plochy padajících vloček, po bleskové domluvě zkrátil rozhodčí Ligas utkání asi o 10 minut.

Pochvalu a uznání zaslouží všichni, kteří nezmrzli a neodnesli si žádné zranění.

Gajdoš - Dunda, Ditrich, Číhal, Václavíček - Mršťák, Kadlec, Dvořáček, Koutný - Volek, Darebníček.
2. pol střídali: Kříž, Csomor, Laciga (Kadlec, Volek, Darebníček).