Podlesí

12

Újezd

3

Žáci >> Mezinárodní turnaj mladších žáků „O pohár starosty města Hulína“ ročník 2005/2006

Mezinárodní turnaj mladších žáků „O pohár starosty města Hulína“

26.6.2006 | 19:45:20 - V sobotu 24. června 2006 se uskutečnil za krásného letního počasí ve sportovním areálu I ročník turnaje mladších žáků „ O pohár starosty města“.
Účast na turnaji přislíbilo 8 družstev, bohužel 3 družstva se na poslední chvíli omluvila buď pro nedostatek hráčů nebo z technických důvodů.
Pořadatelé, kteří věnovali přípravě turnaje hodně času byli zklamáni přístupem některých oddílů a v příštím ročníku si účast družstev pojistí zaplacením startovného s předstihem.
Po organizační stránce byl turnaj dobře připraven, občerstvení pro hráče bylo prvotřídní a pitný režim byl zajištěn.

Samotný turnaj dostál díky nepřítomnosti 3 mužstev několik kosmetických úprav, nehrálo se ve skupinách, ale každý s každým, a tak si malí hráči s velkým bojovným nasazením sáhli na dno svých sil. Odměnou jim za to byl vždy potlesk diváků a pochvala od trenérů.

Vítězem turnaje a majitelem nádherného putovního poháru se stalo mužstvo Hulína pod vedením trenérů Petra Zimmermanna a Ladislava Blanaroviče, před mančaftem Kroměříže. 3. skončilo mužstvo Jiskry Otrokovice, čtvrtí byli fotbalisté z Chropyně a pěkné páté místo obsadily naděje ze Želátovic.

Kolektiv trenérů poté rozhodl o nejlepším brankáři, hráči a střelci turnaje.
Brankářskou jedničkou se stal mladý gólman z Otrokovic Tomáš Malota, nejlepším hráčem byl Daniel Stratil z Chropyně a nejlepším střelcem byl zástupce vítězného mužstva Patrik Polák.

Putovní pohár, medaile nejlepším mužstvům a věcné odměny pro nejlepší hráče předal osobně pan starosta Jaroslav Čumpelík, který na závěr popřál všem fotbalistům hodně sportovního nadšení, vytrvalosti a v neposlední řadě krásné prázdniny.

A co na závěr? Dobrá věc se podařila, ale už nyní musíme přemýšlet o dalším ročníku, kde bychom chtěli pozvat mužstva ze Slovenska, Polska a od nás naděje z Baníku Ostrava, Zlína, Uherského Hradiště a jiné, vždyť je všeobecně známo „Kdo si hraje, nezlobí“ a o fotbalistech to platí dvojnásobně.

Výsledky:
1. SK Spartak Hulín 5:0 12b (Otrokovice 1:0, Chropyně 1:0, Želátovice 1:0, Kroměříž 2:0)
2. HS Kroměříž 4:2 9b (Otrokovice 1:0, Chropyně 1:0, Želátovice 2:0, Hulín 0:2)
3. Jiskra Otrokovice 6:2 6b (Chropyně 1:0, Želatovice 5:0, Hulín 0:1, Kroměříž 0:1)
4. FK Chropyně 2:3 3b (Otrokovice 0:1, Želatovice 2:0, Hulín 0:1, Kroměříž 0:1)
5. FC Želátovice 0:10 0b (Otrokovice 0:5, Chropyně 0:2, Hulín 0:1, Kroměříž 0:2)

Akce: Mezinárodní turnaj mladších žáků „O pohár starosty města“.

Termín akce: sobota 24. června 2006

Pořadatel: SVČ Hulín ve spolupráci s SK Spartak Hulín

Ředitel turnaje: Ing. Roman Dutkevič

Rozhodčí: delegování OFS

Organizační pracovníci: pracovnice SVČ Hulín

Účast: plánováno 8 mužstev, 136 hráčů přihlášeno