krajská soutěž A starší 2008/09

1

Slavičín

56
2

Dolní Bečva

54
3

Velké Karlovice

52
4

Zašová

43
5

Val. Klobouky

43
6

Bylnice

42
7

SK Spartak Hulín

40
8

Mladcová

39
9

Louky

33
10

Chvalčov

32
11

Vlachovice

32
12

Malenovice

23
13

Valašská Polanka

19
14

Hovězí

11

 


Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Dorost >> Zápasy >> Lekce z produktivity: Valašská Polanka – SK Spartak Hulín 3:3 (1:2) ročník 2008/2009

Lekce z produktivity: Valašská Polanka – SK Spartak Hulín 3:3 (1:2)

28.10.2008 | 18:13:50 - Dorostenci Spartaku zajížděli o státním svátku k odloženému utkání na Valašsko. Domácí celek okupuje spodní příčky tabulky. K tomuto zápasu se sešli místní hráči v počtu deseti kusů, a tak se zdála být cesta ke třem bodům v tomto smyslu ještě krapet nadějnější.

Hosté také nastoupili do utkání velice aktivně a netrvalo dlouho a ujali se po Němcově střele vedení. Zanedlouho přidal druhou branku Jakvid a vypadalo to, že Spartak má nakročeno k jednoznačnému zisku tří bodů. Hosté však poté ve svém výkonu značně polevili, domácí naopak trochu přitvrdili a poměrně lehce se dostávali do nebezpečných protiútoků. Když svou tutovku neproměnil Polák a neujala se ani krásná Jakvidova střela doprostřed branky, jakoby se štěstí zlomilo.

V poslední minutě si kluci nerozebrali při rohovém kopu domácí v pokutovém území, když ještě při rozběhu exekutora byli na malém vápně nepokrytí dva hráči, a to přineslo zasloužený trest – branku na 1:2.

Obdržená branka sice morálně domácí kluky podpořila, ale po poločasové pauze to byli opět hulínští, kteří Adamíkem vstřelili branku jako první. 1:3

Poté se postupně aktivita a zodpovědný výkon z kopaček hostí vytratily,a to bylo potrestáno.

Domácí z dalšího rohového kopu snížili na 2:3 a nadšeně podnikali další výpady do nespolehlivě hrající obrany Spartaku. Jeden z těchto výpadů skončil srovnávací brankou cca 5 minut před koncem, což bylo jen vyústěním obrazu hry na hřišti.

Hosté ze závěrečné snahy vytěžili pouze přízemní jedovatou střelu Jakvida těsně vedle tyče, ale to bylo ze strany Hulína vše.

Soupeři si tak rozdělili po bodu, pro Spartak se však jedná jednoznačně o ztrátu, protože osud zápasu měli kluci ve své režii. Týmu však i tentokrát chyběl gólový střelec, který by vytvořené šance proměňoval. S výsledkem proto hulínští nemůžou být spokojeni.

Hradil - Berečka, Jankola, Tabara, Horák - Adamík, Němec, Jakvid, Červinka - Hajdík, Polák
střídali: Emrich, Hlobil

 Němec, Jakvid, AdamíkOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2939x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016