19
14

Hovězí

11

Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín - FC Velké Karlovice-Karolinka 2:2 (1:0) ročník 2008/2009

SK Spartak Hulín - FC Velké Karlovice-Karolinka 2:2 (1:0)

19.10.2008 | 18:46:28 - Hosté přijeli do Hulína jako vedoucí celek soutěže a k překvapení všech jen v 10 hráčích. Přijeli se značným zpožděním, a tak nastoupili do zápasu přímo ze šatny, aniž by se rozcvičili.

Domácí na hosty vtrhli ihned od začátku a ihned z první akce se mohli ujat vedení, když hosté po zmatku v obraně nebyli schopni odkopnout míč a Polák ho napálil do tyče.

Počáteční tlak jsme bohužel nevyužili díky dobře chytajícímu golmanovi hostí, který byl velmi dobrý, i když měl i notnou dávku štěstí.

Hosté si přijeli do Hulína pro bod a tomu podřídili taktiku, hráli zalezení vzadu a jen na hrotu měli nejlepšího střelce soutěže Škrobáka, který hrozil z brejků.

Přesto se nám vydařila pěkná akce z pravé strany, kdy Berečka krásně našel ve vápně Timana a ten přehodil golmana hostí - 25.min 1:0.

Hosté se dostávali na dostřel naší branky jen díky trestným kopům, i přesto 2 x vyzkoušeli umění našeho golmana Hradila.

Do poločasu jsme měli ještě 2 vyložené šance, které ovšem ani Němec ani Timan neproměnili.

O poločase jsem nabádal hráče, aby hráli zodpovědně zezadu a nedali soupeři šanci dostat se do hry. Ovšem jako bych nic neříkal.

V podstatě zkraje 2.poločasu hosté během 2 minut skóre otočili po našich hrubých chybách obrany na 1:2.

U obou šel sám na golmana Škrobák, který nabídnuté šance 100% využil.

V tom byl velký rozdíl mezi našimi útočníky a útočníky hostí. Tento vývoj hráči otřásl a dobrých 15 min nebyli schopni dát si míč na zem a tvořit hru přes lajny.

Hosté byli zalezlí vzadu a míče jen zoufale odkopávali za oplocení ba i na cestu, inu účel světí prostředky.

Nakonec se nám podařilo vyrovnat v 79.min. po krásně umístěné střele Timana jaho slabší levou nohou.

Hosté bránili výsledek i za cenu žlutých karet. Posledních 10 min byla hra hodně tvrdá. Hosty jsme zamkli před bránu, ale když už míč prošel, tak byl na místě golman hostí, který má největší podíl na výsledku.

Pan rozhodčí nám upřel 2 jasné penalty a hostům jednu. Tak jsme již po několikáté doma o body přišli, místo toho, abychom je získali. Hosté se po zápase upřímně radovali, vytěžili z minima maximum, ale za bojovnost si ten bod zasloužili.

Zdeněk Skramuský

Hradil - Berečka, Tabara, Jankola, Hajdík - Adamík, Němec, Jakvid, Červinka - Polák, Timan.
Střídali: Horák

25.min, 79.min - Timan : 49.min, 51.min Škrobák

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1932x, hodnocen 6x, průměrná známka: 1.83