Hovězí

11

Dorost >> Zápasy >> TJ Sokol Mladcová - SK Spartak Hulín 0:4 ročník 2008/2009

TJ Sokol Mladcová - SK Spartak Hulín 0:4

29.9.2008 | 20:10:42 - Nastoupili jsme proti silně omlazeného mužstvu Mladcové, kterému odešlo 6 hráčů a obzvláště v bráně byla poznat ještě nezkušenost domácího golmana. Začátek se nám vcelku vydařil, již 1. naše akce skončila nastřeleným břevnem. Autorem byl Němec.

2. naše akce, kdy šel sám na golmana Polák, skončila jen těsně vedle pravé tyče. Bylo jen otázkou času, kdy padne branka. První jsme se dočkali ve 33.min, kdy šel za míčem důrazný Timan a domácí golman poprvé chyboval, když neudržel míč a Timan ho vrátil do brány 0:1. Netrvalo dlouho a ve 37.min po pěkné kombinaci vsítil náš 2.gol navrátilec Neradil 0:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě lépe, ihned po rozehrání udělali domácí hrubku a na půlce se míče zmocnil Němec a s přehledem vsítil 3.branku. 46.min 0:3. O zápase bylo prakticky rozhodnuto.

Za tohoto stavu hráči Spartaku hru kontrolovali. Tempo polevilo, čehož se domácí snažili využít a vytvářeli si šanci, většinou ale ze standartních situací.

Zápas se již jen dohrával, trenérovi vyšlo střídání, kdy poslal na hřiště Hradila a ten se mu odvděčil po 1. vážnějším dotyku míče brankou z rohu - 71. min 0:4. Musím hráče pochválit, že opět bezchybně plnili stanovenou taktiku a jsem rád, že se nám podařilo udržet již 450 minut čisté konto - 5 zápasů v řadě.

Hráči se sami přesvědčili, že jen poctivá obrana vede k dobrým výsledkům.

Příští týden přivítáme doma celek Malenovic.

Zdeněk Skramuský

Šůstal - Berečka, Tabara, Horák, Hajdík - Adamík, Němec, Polák, Červinka - Timan, Neradil.
střídali: Hradil, Jurek, Zapletal

33.min. Timan, 37.min Neradil, 46. min Němec, 71.min Hradil

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1947x, hodnocen 5x, průměrná známka: 1.40