Stoprocentní přípravky proti Bystřici

28.9.2008 | 09:31:13 - starší přípravka: SK Spartak Hulín – FK Bystřice p/H 4:1
b:
Šůstal K. 3x, Uličný S.

V dalším mistrovském utkání se starší přípravka utkala z týmem Bystřice a konečně se prosadila v útoku.

Utkání domácí sice začali špatně, když po hrubé chybě v obraně nechali hostujícího útočníka utéct do brejku a ten se svojí šancí naložil stoprocentně.

I když domácí prohrávali 1:0, nesložili zbraně. Právě naopak, jakoby je vedoucí gól hostí nakopl k lepšímu výkonu.
Domácí začali více bojovat a hrát více kombinačně a do poločasu zaslouženě nejen, že vyrovnali, ale dokázali utkání otočit ve svůj prospěch, když v posledních vteřinách první půle vstřelili branku na 2:1.
Ve druhém poločase byl na hřišti už prakticky jen jeden tým a to ten domácí. Hosté už se na domácí jen dívali a nedostali se k jediné střele na domácí branku. Domácí ve druhé půli hosty úplně vymazali ze hříště a přidali ještě dvě branky.
Výsledek 4:1 sice nevypadá špatně, ale vzhledem k šancím, které měl domácí tým, mohou být hosté rádi, že nedostali deset gólů.
A tak jediným nešvarem na tomto utkání bylo chování hostujících rodičů a trenérů, kteří zbytečně hledali chyby na rozhodčím, než aby se soudně podívali na výkon svého týmu.
A tak narušovali nesmyslnými připomínkami průběh utkání. Měli by se stydět za to co před těmi dětmi ukázali. Rozumný člověk vidí jestli má na vítězství nebo nemá a nehledá chyby tam kde nejsou.

Sestava: Stratil – Miklík M., Černý, Dvořák, Hyánek, Uličný S., Šůstal K., Tobolík, Rušikvas, Buchta, Petřík, Gahura.

mladší přípravka: SK Spartak Hulín – FK Bystřice p/H 7:0
b:
Navrátil 4x, Šupčík 2x, Lukeš.

Mladší přípravka ve svém předposledním utkání na domácím hřišti se utkala z týmem Bystřice a zvítězila rozdílem dvou tříd. V tomto utkání se znovu ukázal talent Kuby Navrátila na střílení branek který čtyřmi góly pomohl k jasnému vítězství domácích.

Sestava: Smola – Skála, Pleva, Gremlica, Lukeš, Neradil, Šupčík, Navrátil, Plško, Pecháček, Ondrejec, Řezníček, Vítoslavský.

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1335x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.00