divize "D" 2008/09

1

FK Šardice

68
2

SK Líšeň

68
3

SK Spartak Hulín

56
4

HFK Třebíč

51
5

Rostex Vyškov

47
6

Vik. Otrokovice

43
7

Sokol Protivanov

39
8

Žďár nad Sázavou

38
9

Sokol Konice

38
10

Velké Meziříčí

36
11

Framoz Rousínov

35
12

FS Napajedla

33
13

Forman Boskovice

31
14

Ždírec n. Doubravou

30
15

Rájec-Jestřebí

28
16

FK Mohelnice

25


Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – MKZ Rájec-Jestřebí 2:0 ročník 2008/2009

SK Spartak Hulín – MKZ Rájec-Jestřebí 2:0

27.9.2008 | 18:56:05 - Do utkání nastoupila totožná sestava jako před týdnem proti Ždírci. Hosté vedení koučem Záleským se do Hulína jistě přijeli pokusit o získání nějakého toho bodíku, vždyť okupují čistý spodek tabulky. Konečný výsledek je bez debat pro rájecké až příliš dobrý a milosrdný a mohou za něj děkovat především svému brankáři Polákovi.

Hned ve 3. minutě zpoza šestnáctky nebezpečně vypálil Dvořáček, jeho střelu Polák u tyče lapil. To samé si náš záložník zopakoval o 2 minuty později střelou k opačnému rohu branky, ale i tam brankáře hostí nenachytal.

Jednu, nebo možná i jedinou vážnější akci hostí obstaral v 11. minutě Přikryl, když se dostal přihrávkou za obranu k míči a z voleje pálil nad Kupkovu bránu. Prakticky ihned ale na druhé straně se v šestnáctce uvolnil Paciorek a jeho křížnou střelu už jen přítomní sledovali, skončila ale vedle branky. Další gólovku vymyslel v 17. minutě Třasoň, Paciorek z první pálil těsně vedle.

V 28. minutě hosté faulovali Paciorka. K zahrání přímého kopu se postavil Dvořáček a jím zahraná standardka skončila v síti hostí 1:0. Brankář Polák si sice na míč sáhl, ale na to, aby jej vytlačil, byl prostě krátký.

První branka utkání trochu rozvolnila tempo a až do 41. minuty se nic kloudného nedělo. Pak ale přišla akce, kdy Volek potáhl po straně, míče se poté chopil Třasoň, po brankové čáře prošel skoro až k brance, následoval centřík před branku, ale nenašel se už nikdo, kdo by míč doklepl do sítě, ten tak proletěl podél branky do zámezí.

Další akci z kategorie těch vyložených měl poté na svědomí Dvořáček, když našel Paciorka a ten sám v ústrety gólmana Poláka selhal a nechal soupeře vyniknout. Tečkou za šancemi první půle byla nevýrazná Zlámalova hlavička do rukou brankáře rájeckých po rohovém kopu.

Hosté do druhého poločasu vystřídali jednoho hráče. Obraz hry se oproti první půli nezměnil. Hned v 50. minutě se Dvořáček uvolnil a střelou, která se od tyče odrazila do sítě, zvýšil na 2:0.

Poté následovala série hned několika neproměněných šancí. V 51. minutě Ševela prošel po brankové čáře, Paciorek patičkou přiťukl Třasoňovi, jeho střelu Polák vyrazil. O minutu později Dvořáček dal na Paciorka, ten střílel nad bránu.

V 61. minutě si Dvořáček zopakoval přímý kop. Trajektorii míče vystavilo stopku břevno, brankář se jen díval. V 66. minutě Volek potáhl, míč dal Paciorkovi, jeho střelu Polák vyrazil. Obdobný výsledek se zrodil i o 11 minut později po Stržínkově střele.

Opravdovou vychutnávku si naši hoši přichystali v 81. minutě po rohovém kopu. Brankář Polák míč vyrazil, dostal se k němu Ševela a střílel do opuštěné brány – těsně vedle.

V 89. minutě Poláka natáhl Třasoň. Míč brankář jen vyrazil před bránu, nenašel se ale nikdo, kdo by jej dorazil do sítě. Snad ještě v té samé minutě našel před brankou Paciorek Darebníčka, z otočky se ale brankáře nepodařilo propálit.

Závěr utkání byl hektický i nadále – Paciorek umístěnou hlavičkou natáhl gólmana Poláka, ten vyrazil přímo k nabíhajícímu Darebníčkovi, ten ale míč poslal vysoko do oblak.

I v posledních sekundách si naši borci přichystali jednu zajímavou akci, na jejímž konci stál opět Paciorek – z náběhu nastřelil akorát nohy brankáře Poláka.

Hosté i tak pochopitelně prohráli, byť velice milosrdně. Domácí střelecká produktivita však v tomto utkání dostala pořádně na frak.

Hodnocení trenéra: I druhé po sobě jdoucí domácí utkání jsme z hlediska herního projevu zvládli a zaslouženě vyhráli. Konečný výsledek mohl být pro nás daleko výraznější, ale hosty velmi podržel jejich brankář, anebo jsme v té finální fázi nebyli dostatečně důrazní, či důslední.
I přesto, že se nám v utkání ne všechno podařilo podle představ, musím ocenit přístup svých hráčů a taky to, že jsme divákům nabídli nespočet hezkých fotbalových akcí, kterým bohužel chybělo jen efektivnější zakončení.

Spartak: Kupka – Dunda, Stržínek, Zlámal, Laciga (83. Kadlec) – Mršťák, Dvořáček, Ševela (86. Číhal), Volek – Třasoň (87. Darebníček), Paciorek.
Rájec: Polák – Škvarenina, Kolář (46. Havlík), Klusák, Bezděk – Lesovský, Haničinec, Ryšánek, Přikryl – Giertl (61. Holý), Kalina (74. Štěrba).

 Dvořáček 2x

 Klusák

 200Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3439x, hodnocen 9x, průměrná známka: 1.22

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016