14

Hovězí

11

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Dorost >> Zápasy >> Dorostenci vítězně! FC Bylnice - SK Spartak Hulín 0:2 ročník 2008/2009

Dorostenci vítězně! FC Bylnice - SK Spartak Hulín 0:2

6.9.2008 | 19:54:41 - Dorostenci Spartaku zajížděli na půdu 3.mužstva tabulky do Bylnice. Již začátek putování mužstva skýtal různé probléímy. Když jsem ještě zjistil, že nemám ani jednoho golmana, měl jsem celou cestu na zápas o čem přemýšlet. Nakonec jsem poslal do branky Kubu Hradila a nutno říci, že ten mile překvapil. Do konce udržel čisté konto. Hráči plnili stanovenou taktiku dokonale a odměnou jim jsou 3 body.

Domácí se do Spartakovců pustili zostra, ovšem hráči počáteční tlak ustáli a naopak ve 24.min po zahrávaném roku nastřelil Emrich obránce domácích, ale pohotový Berečka vrátil míč do vápna, ten prošel celou šestnáctku a na zadní tyči ho uklidil do sítě Timan 0:1. Tento moment domácími otřásl a do konce poločasu se již na nic nezmohli.

2. poločas byl obdobou prvního. Opět počáteční tlak, ale hráči svým nasazením a kolektivním pojetím s celoplošným bráněním domácí do vyložené šance nepustili.

V 65.min přišel na hřiště Jankola a Němec se posunul do zálohy a posílil tak naši útočnou aktivitu.

Hra se přelévala nahoru - dolů. Rozhodnutí přišlo v 78.min, kdy vybojoval zdánlivě ztracený míč Timan. Golman domácích byl více vysunutý z brány a toho využil krásnou střelou z 25m Němec, který trefil levou šibenici. O výsledku bylo rozhodnuto.

Domácí poté již rezignovali a okusili hořkost první porážky v tomto ročníku. Hodně černé práce dnes odedřel Radek Jakvid a mnoho kilometrů naběhali a soubojů vybojovali oba útočníci - Polák a Timan.

Pochvalu zaslouží všichni hráči bez rozdílu. Těší mne, že 3.zápas po sobě jsme neinkasovali branku.