krajská soutěž B starší 2008/09

1

Slušovice

59
2

Strání

58
3

Holešov

42
4

SK Spartak Hulín

40
5

Napajedla

38
6

Koryčany

30
7

Morkovice

24
8

Staré Město

23
9

Boršice

22
10

Uherský Ostroh

18
11

Nedakonice

15
12

Kvasice

12

krajská soutěž B mladší 2008/09

1

Holešov

63
2

Slušovice

61
3

SK Spartak Hulín

48
4

Kvasice

39
5

Uherský Ostroh

29
6

Morkovice

26
7

Napajedla

26
8

Nedakonice

25
9

Strání

25
10

Koryčany

23
11

Staré Město

10
12

Boršice

8

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Žáci >> První mistrovské zápasy žákovských mužstev Hulína ročník 2008/2009

První mistrovské zápasy žákovských mužstev Hulína

1.9.2008 | 15:52:35 - K prvním mistrovským utkáním zajížděli nově se tvořící žákovské celky do Holešova, který je znám velmi kvalitními žákovskými mužstvy. A protože naši kluci od počátku srpna jen pilně trénovali a vlastně za pochodu se tvořili, bylo pro trenéry velkou neznámou, jak se jim v Holešově podaří uspět.A hned v úvodu je třeba konstatovat,že zejména starší žáci příjemně překvapili.

Starší žáci
SFK Holešov - SK Spartak Hulín() 2:1(1:1)

Úvod utkání se pro naše starší žáky nevyvíjel vůbec dobře. Už ve druhé minutě dostali velmi lacinou branku, když ještě loni brankaři starší přípravky Liboru Chytilovi proklouzl lehký míč mezi prsty do sítě. Ani tato skutečnost však hráči Hulína neotřásla, ti se s vervou pustili do svého zkušenějšího soupeře, vytvořili si tlak a výsledkem byla vyrovnávací branka Lukáše Černého.

Ani potom tlak Hulína neustal a zejména levá strana našeho celku Dutkevič, Radim Čierný motala domácím obráncům hlavu. Je škoda,že Lukáš Černý nepřidal druhý gól, když po ideálním vysunutím se ocitnul sám před brankařem, ale minul.

To samé pak zopakoval i ve druhém poločase, a když své příležitosti neproměnil ani nejlepší hráč na hřišti Radim Čierný, schylovalo se k překvapivé remíze. O ni naši starší žáci přišli 10 minut před koncem, kdy Urban v naší brance nestačil na střelu domácího hráče.

I přes těsnou prohru zaslouží naši kluci velkou pochvalu, kvalitní výkony předvedli především Tomáš Soukup,Adam Dutkevič,Mates Karamon a Radim Čierný.Ukázalo se,že v dalších utkáních je na čem stavět.

Sestava: Chytil/Urban - Jakub Miklík, Soukup, Müller, Dutkevič -Karamon, Škrabal, Zajac(Ježák), Čierný - Šálek,Černý.

Mladší žáci
SFK Holešov - SK Spartak Hulín 7:1(4:1)

Mladší družstvo Hulína je celé tvořeno z hráčů, kteří ještě na jaře oblékali dres starší přípravky a utkání v Holešově pro ně bylo první na velkém hřišti. Naši benjamínci začali dobře, dokonce se hned v první minutě ujali Zajacem vedení, ale v dalším průběhu se projevila lepší fyzická připravenost a herní kvalita na straně holešovských chlapců.

Naši kluci se snažili seč jim síly stačily, ale v horkém poledni rychle ubývaly síly a s tím přímo úměrně rostl počet branek v naší síti.

Přesto kluci zaslouží pochvalu za nesmírnou snahu a bojovnost. S nabytými zkušenostmi a dalšími treninky výkon mužstva určitě poroste.

Sestava: Chytil - Michal Miklík, Jakub Miklík, David Klesnil, Brázdilík -K.Šůstal, Podmol, Zajác, Štěrbík - Holásek, Hanák. střídali Uličný, Šimoňuk.

Lubomír Lanča


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2249x, hodnocen 8x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016