krajská soutěž B starší 2008/09

1

Zlín "A"

42
2

Kroměříž  "A"

36
3

Louky

28
4

Morkovice

21
5

Holešov

13
6

SK Spartak Hulín

11
7

Chropyně

11
8

Bystřice p. H.

3

krajská soutěž B mladší 2008/09

1

Zlín "A"

42
2

Kroměříž  "A"

33
3

Louky

25
4

Holešov

20
5

Morkovice

19
6

SK Spartak Hulín

18
7

Bystřice p. H.

9
8

Chropyně

0

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Přípravka >> Přípravky finišují s přípravou na novou sezónu ročník 2008/2009

Přípravky finišují s přípravou na novou sezónu

1.9.2008 | 08:10:36 - Slavoj Kojetín - SK Spartak Hulín 2:4
b:
Šůstal K.2x, Vlach, Maceček.
Ve čtvrtek 28.8.2008 sehrála starší přípravka další přípravné utkání, ve kterém se střetla s týmem Slavoj Kojetín na jeho hřišti. Utkání jsme tentokrát začali aktivně a drželi míč většinou na svých kopačkách. Naši kluci výborně kombinovali a dostávali se často do brankových příležitostí. Jednu z příležitostí kluci dokázali po krásné kombinaci a důrazném zakončení proměnit a zaslouženě se dostali do vedení. Po vstřelené brance domácí zvýšili pohyb a hra se tím vyrovnala. Domácí se začali dostávat do šancí a podařilo se jim vyrovnat, když jednoduchou střelu s dálky náš brankář lehkovážně pustil za svá záda. Poté už byla hra až do konce zápasu vyrovnaná, ale po spoustě příležitostí na obou stranách se do vedení dostali hosté. Domácí ještě jednou srovnali skóre, ale to bylo z jejich strany, co se branek týká, vše, i když vyložených šancí měli mnoho, všechny šly buď mimo nebo je pochytal brankář hostů, který se poučil z chyby při prvním gólu a od té chvíle chytal tak jsme od něj zvyklí. Hosté do konce utkání přidali ještě dvě branky po krásných akcích a utkání dovedli do vítězného konce. Utkání to bylo vyrovnané, zvítězil v něm produktivnější tým.
Sestava: Stratil – Miklík, Uličný. Dvořák, Černý, Vlach, Maceček, Šůstal K., Tobolík, Stárek, Buchta.

SK Spartak Hulín – SFK Elko Holešov 3:4
b:
Šupčík, Lukeš, Navrátil
V odvetě z minulé ho týdne se mladší přípravce opět nepovedlo zvítězit a prohrála těsně 3:4.

Starší přípravka na turnaji ve Valašském Meziříčí 4.místo.

V neděli 24.8.2008 sehrála starší přípravka turnaj ve Valašském Meziříčí. Turnaje se zúčastnilo těchto pět týmů: TJ Valašské Meziříčí „A“, TJ Valašské Meziříčí „B“, Sokol Poličná, TJ Juřinka a SK Spartak Hulín.

SK Spartak Hulín – TJ Juřinka 2:2
b:
Šůstal K., Černý.
V první zápase si naši kluci nechali vnutit hru soupeře, což bylo hlavně odkopování míčů bez nějaké fotbalové myšlenky. Až ve druhém poločase konečně kluci začali fotbal a kombinační hrou si vytvářeli šance bohužel většina z nich neskončila brankou. I když jsme v utkání dvakrát vedli, soupeř vždy vyrovnal hlavně díky naší nedůsledné obraně.

SK Spartak Hulín – Sokol Poličná 1:1
b:
Miklík
Ve druhém utkání jsme opět byli více fotbaloví, ale i přesto jsme museli dotahovat jednobrankový náskok soupeře. V utkání jsme si opět vytvořili spoustu brankových příležitostí, jenže opět bez brankového efektu. A tak s toho byla druhá remíza.

SK Spartak Hulín – TJ Val. Meziříčí „A“ 2:3
b:
Vlach, Šůstal K.
Další zbytečná ztráta bodů tentokrát všech třech. V tomto utkání jsme hned od úvodu vedli ale o vedení jsme přišli, když nám soupeř oslabený většinu zápasu o jednoho hráče dal tři zbytečné branky a ještě v prvním poločase strhl vedení na svou stranu. Ve druhém poločase už naši kluci dokázali jen snížit, i když herně se mnohem zlepšili a soupeře začali přehrávat, jenže už bylo málo času na zvrat v utkání.

SK Spartak Hulín – TJ Valašské Meziříčí“B“ 9:0
b:
Vlach 3x, Šůstal K.2x, Miklík 2x, Tobolík, Černý.
V zápase ve kterém soupeř spíše získával zkušenosti, než aby měl nějaké ambice na dobré umístění, jsme vyhráli vysokým rozdílem který mohl být ještě vyšší kdyby kluci ke konci nepřestáli hrát kolektivně a nesnažili se o to kdo vstřelí více branek.

I když jsem na turnaji skončili na předposledním místě, tak to nebyl špatně odehraný turnaj. Byl to vyrovnaný turnaj, ve kterém o pořadí rozhodovali jedna nebo dvě branky. Možná stačilo abychom měli trochu více štěstí a vstřelili jednu nebo dvě branky na víc turnaj jsme mohli vyhrát.Ale o to jak dopadneme až tak nešlo, hlavně to byla kvalitní příprava na novou sezónu ve které se ukázaly naše nedostatky ale i přednosti.

Sestava: Stratil – Miklík, Uličný, Maceček, Černý, Vlach, Dvořák, Šůstal K., Buchta, Tobolík, Stárek.

Celkové pořadí:
1. TJ Valašské Meziříčí „A“
2. Sokol Poličná
3. TJ Juřinka
4. SK Spartak Hulín
5. TJ Valašské Meziříčí „B“

http://www.pripravka-hulin.estranky.cz/


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2251x, hodnocen 1x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016