divize "D" 2008/09

1

FK Šardice

68
2

SK Líšeň

68
3

SK Spartak Hulín

56
4

HFK Třebíč

51
5

Rostex Vyškov

47
6

Vik. Otrokovice

43
7

Sokol Protivanov

39
8

Žďár nad Sázavou

38
9

Sokol Konice

38
10

Velké Meziříčí

36
11

Framoz Rousínov

35
12

FS Napajedla

33
13

Forman Boskovice

31
14

Ždírec n. Doubravou

30
15

Rájec-Jestřebí

28
16

FK Mohelnice

25


Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Z Vyškova bohužel bez bodů: SK Rostex Vyškov – SK Spartak Hulín 1:0 ročník 2008/2009

Z Vyškova bohužel bez bodů: SK Rostex Vyškov – SK Spartak Hulín 1:0

31.8.2008 | 21:05:48 - Utkání ve Vyškově slibovalo napínavou podívanou, vždyť se střetávala mužstva plná zkušených a kvalitních hráčů. Vyškovský areál od poslední návštěvy opět doznal kosmetických změn a ještě trochu porostl do krásy.

Náš tým opět poškádlila marodka, na kterou přibyl Dan Máčala, vykartovaný Zlámal, rekonvalescent Číhal sledovali utkání z tribuny.

Sestava tedy oproti zápasu se Žďárem doznala malých změn, když se vrátil do sestavy Miroslav Třasoň, na místě Máčaly nastoupil Volek.

Spartak do utkání nastoupil zostra, hned v 1. minutě potáhl do vyškovského pokutového území Dvořáček, centr na Paciorka před brankou odvrátil Schindler. Nebezpečně vypálil Ševela, míč skončil vedle branky. Když ve 3. minutě Dvořáček znovu neproměnil svou šanci, čekali jsme na další výrazný moment dlouhých 10 minut.

To ve 13. minutě Spartak zahrával Stržínkem přímý kop, který domácí brankář Kollár vytáhl na břevno.

Velkou míru zklamání do hulínských řad přinesla v 15 minutě šance, kdy chytrým lobem za obranu našel Paciorek Ševelu, ten stál v ústrety Kollárovi, místo zakončení ale volil přihrávku po zemi do boku, kde se před prázdnou brankou nacházel Dvořáček. Nepřesná přihrávka ale hráče zahnala a z šance zůstalo velké nic.

Postupně se osmělili domácí – ve 20. minutě zahrávali přímý kop oni, přišel roh, série několika přihrávek a finální Horváthova střela nad Kupkovu branku.

Ve 22. minutě posunul Ševela na Paciorka, ten šel z úhlu na branku a zakončoval k zadní tyči, kterou také bohužel trefil.

Domácí odvětili ve 25. minutě, když spartakovci před penaltou nechali až moc prostoru Horváthovi, který střílel nad branku. Vzápětí se ale opět připomněl Paciorek, před kterým se rozevřela obrana Vyškova. Náš hráč tak mohl zakončit, vybral si po zemi ke vzdálenější tyči – Kollár zneškodnil.

Domácí zahrozili ve 30. minutě Mašlejem, který vyběhl z offsidové pasti a jeho technická střela minula těsně zadní tyč, a byla příliš rychlá, aby ji dorazil nabíhající hráč.

Abychom toho v první půli neviděli málo, zahrávali jsme druhý přímý kop Stržínkem a i tentokrát brankář domácích zasáhl a vytáhl jej mimo. Ve 36. minutě vyškovskou branku těsně minula Dvořáčkova střela. Ve 42. minutě gólman domácích vytahoval mimo branku Lacigův centr z pravé strany.

Do druhé půle sestavy nedoznaly změn. Již v první části opustil hřiště s nataženým svalem Kadlec a místo něj nastoupil Kříž.

Hned v úvodu se k nadějné střelecké příležitosti dostal Dvořáček, jeho střela šla ale opět vedle branky.

V 50. minutě se dvěma kličkami uvolnil v pokutovém území domácí Mašlej. Vypadalo to, že nevěděl, jak se situací naloží, a když se odhodlal ke střele, obětavou hlavičkou ji odvrátil na roh Stržínek.

O 10 minut později se na druhé straně uvolnil Paciorek, tvrdou střelu z hranice šestnáctky Kollár neudržel, před nabíhajícím Čonkou domácí odvrátili míč nad branku.

V 67. přišel ostrý faul na Dundu, zahrávali jsme přímý kop Stržínkem a i do třetice s ním měl velkou práci brankář Kollár.

Hned vzápětí se ale k míči vepředu dostal Navrátil a řítil se na branku. Kupka byl u míče dříve.

V 69. minutě domácí zahrávali rohový kop, na centrovaný míč si naběhl Bárta a hlavou poslal míč těsně vedle Kupkovy ruky do sítě 1:0.

Inkasovaný gól jednak trochu otřásl týmem, jednak přinesl snahu o vyrovnání a z toho plynoucí skulinky v defenzívě. V 75. minutě šel sám Mašlej, na Kupku ale nevyzrál. Něco podobného, ale snad ještě nadějnějšího pro vyškovské barvy, jsme mohli sledovat v 76. minutě, kdy se v pokutovém území objevili volní 2 hráči, první z nich ale finální střelu neuspěchal a předložil přihrávku volnému Mašlejovi. Jeho zakončení ale Kupka zlikvidoval.

Poté jsme byli svědky ještě šance, kterou naše obrana se štěstím odvrátila na roh vedle tyčky, kdy snad byl náš hráč trefen při odklízení míče z před brány….

Lajdácké zakončení přinesla jedna z posledních šancí na naší straně, kdy se k zakončení na šestnáctce dostal nikým netísněný Kříž, jeho levačka však poslala míč vysoko do oblak a bylo možné slyšet kritická slova trenéra Zapletala něco ve smyslu, co ještě naši šutéři vlastně potřebují za šanci, aby ji proměnili.

V 83. minutě ještě jednou Paciorek našel Dvořáčka, který opět poslal míč nad branku.

Domácí si tradičními fígly pohlídali závěr zápasu a dotáhli jej do vítězného konce. Závěrečný hvizd místy velmi nepřesného sudího Fridrichovského spustil překvapivě jásot a oslavy v řadách domácích, což společně se zaslechnutým výrokem domácího hlasatele „…..zázraky se dějí….“ vyvolalo lehký úžas na naší straně.

Přes tuto porážku je třeba se přenést, tým teď čeká náročný program a dohánění ztracených bodů. Do sestavy se vrátí Zlámal, v přípravě jsou už rekonvalescenti Koutný s Číhalem.

Hodnocení trenéra: Sehráli jsme podobné utkání úvodním dvěma kolům. Pokud jsme nedokázali v prvním poločase proměnit brankové příležitosti, tak nás domácí potrestali ve druhé půli ze standardní situace. Od obdržené branky jsme vypadli z tempa, naše hra začala být křečovitá a nabídli jsme domácím několik velmi slibných příležitostí ,které ale Kupka dokázal pochytat. Výsledek je pro nás zklamáním a v žádném případě se nebudeme schovávat za zdravotní absenci několika hráčů. Čeká nás hodně náročný program a my v něm musíme napravit takovéto zbytečné bodové ztráty.

Vyškov: Kollár L. – Bárta, Hodinář, Schindler, Vágner – Navrátil(91. Tilšer), Horváth(87. Sigmund), Lang, Kollár M. – Lička, Mašlej.
Spartak: Kupka – Dunda, Stržínek (87. Darebníček), Volek, Laciga – Mršťák, Kadlec (30. Kříž), Ševela, Dvořáček – Paciorek, Třasoň (57. Čonka).

 Bárta

 Schindler – Stržínek, Mršťák, Paciorek

 260Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3331x, hodnocen 9x, průměrná známka: 1.33

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016