Val.Meziříčí

14

Muži >> SK Spartak Hulín - TJ Dolní Němčí 3:2 (0:1) ročník 2005/2006

SK Spartak Hulín - TJ Dolní Němčí 3:2 (0:1)

17.6.2006 | 20:39:33 - Krásné letní počasí doprovázelo poslední utkání Spartaku v krajském přeboru, které se hrálo netradičně už ve 14 hodin. Celek Dolního Němčí měl být původně jenom třešničkou na dortu, nicméně se však ještě pokusil zavzdorovat a dokonce připravit Spartak o 3 body. Naštěstí se tak nestalo.

Do utkání nastoupili hosté v bílých dresech a černých trenýrkách, Spartak v červenomodré kombinaci. Do utkání nenaskočil nemocný Jaromír Paciorek, a tak se na lavičku posadil dorostenec Martin Jurášek.

První poločas odehráli naši hráči ve vlažném tempu. Co se týče brankových příležitostí, osmělili se jako první, jejich zakončení však nebylo přesné, a tak stav byl pořád 0:0. Hosté se však též osmělovali a dokázali se prosadit v našem pokutovém území. Vždy však naše obrana společně s Voglem problémy zažehnala.

Ne tak po akci, kdy byl hráč hostí zfaulován v pokutovém území a proti naší brance byla nařízena penalta. Její provedení bylo s dávkou štěstí, protože míč se za brankovou čáru odrazil od tyče, kterou hráč trefil. 0:1

Do druhé půle vystřídal Klesnila Csomor a sestava se přeskládala - příchozí hráč se postavil do obrany, Bejtkovský do zálohy a v útoku se tak proháněl společně s Kopuncem Darebníček.

Po několika minutách hry zahrozili vážně naši hráči - Bejtkovský utekl po pravé straně, naservíroval míč do pokutového území, střela však šla nad.

V průběhu druhé půle jsme často byli svědky, že míč končil po našich střelách vedle tyče. Chvíle na vyrovnání přišla při rozehrátí rohového kopu, kdy si Odstrčilík naběhl na Grigarem rozehraný míč a hlavičkou jej umístil do branky 1:1.

O několik okamžiků později pak Grigar vběhl do pokutového území, přihrávkou našel volného Darebníčka a ten pohodlně uklidil do sítě, protože gólman hostí byl vyběhnutý proti prvně jmenovanému - 2:1.

Gólu se nakonec dočkal i Grigar samotný, který chytrým lobem přehodil vyběhnutého brankáře - 3:1.

Na hřiště se v utkání podívali ještě Martin Jurášek za Svatopluka Kadlece a náhradní gólman Michal Gajdoš za Zdeňka Odstrčilíka.

Druhého gólového úspěchu se dočkali i hosté, kteří před koncem snížili na konečných 2:3 z jejich pohledu po krásné dalekonosné střele. Rozhodčí pak zápas už dlouho nenatahovali a po nastavených dvou minutách se mohli hráči začít věnovat oslavám postupu.