divize "D" 2008/09

1

FK Šardice

68
2

SK Líšeň

68
3

SK Spartak Hulín

56
4

HFK Třebíč

51
5

Rostex Vyškov

47
6

Vik. Otrokovice

43
7

Sokol Protivanov

39
8

Žďár nad Sázavou

38
9

Sokol Konice

38
10

Velké Meziříčí

36
11

Framoz Rousínov

35
12

FS Napajedla

33
13

Forman Boskovice

31
14

Ždírec n. Doubravou

30
15

Rájec-Jestřebí

28
16

FK Mohelnice

25


Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Info >> Pár slov na rozloučenou… ročník 2008/2009

Pár slov na rozloučenou…

13.8.2008 | 22:44:33 - Před sezónou opustili řady našeho klubu nenávratně 2 hráči: Michal Huťka a Marek Bejtkovský. Oba hráči upřednostnili pracovní stránku svého života a klub, přestože s těžkým srdcem, stejně tak jako fanoušci a příznivci hulínské kopané, jim v nové etapě jejich života nebránil.

Marek Bejtkovský přešel do kategorie mužů z týmu dorostu, který v sezóně 2002-2003 vybojoval postup do MSDD. V kádru Spartaku zažil sestup v sezóně následující, klub neopustil, i proto poté zažil návrat do divize v roce 2006. Novým působištěm je tým SFK Elko Holešov, který má ambice jít do divize.

S jakými pocity odcházíš z Hulína?
Odcházel jsem se smíšenými pocity, jestli nedělám chybu, že odcházím, ale postupem času zjišťuji, že do budoucna to bylo dobré rozhodnutí,jelikož mám zajištěnou práci a o to jde především.

Co se Ti v Hulíně líbilo nejvíce, s čím jsi byl spokojený, s čím méně, a co naopak Tě mrzelo?
Co se mi nejvíc líbilo, na to asi neumím odpovědět, ale bylo hodně věcí, co se mi líbilo, jako např. zázemí klubu a jakým způsobem byly zajištěny věci a fotbalové podmínky pro A mužstvo, a také, kdybych šel hlouběji, tak se mi líbila parta, která v Hulíně byla a mrzelo mě, že jsem byl donucen okolnostmi odejít ze svého mateřského klubu.

Když si za 10 let vzpomeneš na Spartak Hulín, co si myslíš, že se Ti vybaví?
Vzpomenu si na to že jsem hrál v kvalitním klubu kvalitní soutěž, a že jsem si zahrál s kvalitními hráči a poznal hodně kvalitních trenérů.

Jaké jsou Tvé další plány, co se týče osobního, profesního a fotbalového života?
Ve fotbale je to hodně o zranění a pokud se jim vyhnu, tak se budu snažit odvést ve svém novém klubu vše, co ve mě je a třeba i s ním postoupit do divize, o co se budeme snažit. Budoucnost teď spojuji s novou prací, kde se budu snažit usadit a postupem času třeba i si zlepšovat pozici.


Michal Huťka přišel do Spartaku v zimě 2007. Poprvé se v mistrovském utkání trefil v Městě Albrechticích, kde dvěmi trefami přispěl k vítězství 3:2. Za svého působení zatížil konto soupeřů 21 góly v mistrovských a několika dalšími v přípravných zápasech. Poslední zápasy uplynulé sezóny vedl tým jako kapitán. Staronovým působištěm je tým FS Napajedla.

S jakými pocity odcházíš z Hulína?
Z Hulína určitě odcházím s pocity kladnými, jelikož mi Hulín po fotbalové stránce hodně dal, a také jsem tam poznal hodně nových kamarádů a výborných fotbalistů.

Co se Ti v Hulíně líbilo nejvíce, s čím jsi byl spokojený, s čím méně, a co naopak Tě mrzelo?
V Hulíně se mi líbil hlavně fans klub, který nás podporoval jak na domácích, tak i na venkovních zápasech. Spokojený jsem byl především s celkovou přípravou před i během sezony, naopak mi chyběla rehabilitace. Za 1,5 sezony, co jsem v Hulíně působil, mě mrzelo asi jen to, že jsme museli hrávat mistrovská utkání na umělé trávě kvůli rekonstrukci hlavní travnaté plochy.

Když si za 10 let vzpomeneš na Spartak Hulín, co si myslíš, že se Ti vybaví?
Když si vzpomenu za 10 let na Hulín, tak si určitě vybavím skvělou partu, jaká tam za mého působení byla a to, že se tam hrál kvalitní fotbal.

Jaké jsou Tvé další plány, co se týče osobního, profesního a fotbalového života?
Co se týče mých dalších plánů, tak určitě hodně času mi teď zabere práce, ale fotbalem bych se chtěl bavit i nadále. Závěrem bych chtěl popřát hulínskému fotbalu hodně úspěchů v dalších sezonách.

Oběma hráčům přejeme v dalším životě jen to nejlepší a děkujeme za odvedené služby.


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2247x, hodnocen 9x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016