divize "D" 2008/09

1

FK Šardice

68
2

SK Líšeň

68
3

SK Spartak Hulín

56
4

HFK Třebíč

51
5

Rostex Vyškov

47
6

Vik. Otrokovice

43
7

Sokol Protivanov

39
8

Žďár nad Sázavou

38
9

Sokol Konice

38
10

Velké Meziříčí

36
11

Framoz Rousínov

35
12

FS Napajedla

33
13

Forman Boskovice

31
14

Ždírec n. Doubravou

30
15

Rájec-Jestřebí

28
16

FK Mohelnice

25


Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> 1.FC Kyjov - SK Spartak Hulín 1:2 /1:1/ ročník 2008/2009

1.FC Kyjov - SK Spartak Hulín 1:2 /1:1/

30.7.2008 | 22:14:36 - K předposlednímu přípravnému utkání zajeli hulínští fotbalisté do Kyjova,kde se v nádherném areálu tamního klubu střetli s domácím účastníkem jihomoravského krajského přeboru. Příležitost dostali všichni hráči kádru a pro trenéra Zapletala to byla poslední příležitost vyzkoušet některé postové alternace.

Domácí hráči,dokud jim stačily síly, hráli tvrdý, důrazný fotbal, který naše hráče někdy dost bolel, ale po celé utkání se prokázala herní kvalita na straně našeho celku.

Už ve 13.minutě po rozehrání standartní situace se dostal míč po ose Kadlec-Paciorek k do uličky naběhnuvšímu Máčalovi a ten prokázal svůj přehled a poslal naše barvy do vedení.

Příležitostí k navýšení náskoku pak bylo víc než dost,akce se rodily především zásluhou hry v křídelních prostorech ,kde odvedli dobrou práci zejména Laciga, Mršťák, Volek a Dvořáček.

Z řady dobrých příležitostí je třeba vzpomenout tu, kterou měl Dvořáček. Po chybě domácího brankaře se dostal k míči Paciorek, naservíroval ho na hranici pokutovému území před opuštěnou branku právě Dvořáčkovi,ale Michal si tak dlouho vylepšoval střeleckou pozici, až nakonec trefil na brankové čáře vrátivšího se obránce.

Nešťastná pro naše barvy byla poslední minuta prvního poločasu.

Zranění se obnovilo kapitánovi mužstva Máčalovi a než stačil přijít místo něj na hřiště Zlámal, hosté v nezformované obraně našli skulinku, Kupka míč trochu podcenil a bylo srovnáno.

Do druhého poločasu poslal trenér Zapletal na hřiště Gajdoše, Zlámala, Ševelu, Darebníčka, Dundu a Čonku a obraz hry se příliš nezměnil až na to, že většina dění na trávníku se odehrávala na polovině domácích, ale ani vystřídavší hráči neměli lepší mušku než jejich předchůdci.

Druhé branky jsme se dočkali až v 78.minutě, kdy Dvořáček nádherně vysunul rychlonohého Dundu a ten zavěsil po průniku míč do sítě podruhé.

Ve zbývajícím čase měli naši hráče bezpočet příležitostí vedení navýšit,ale ta koncovka...

Pro ilustraci: Ševela zatáhl míč k brankové čáře, naservíroval ho pod sebe na "malé vápno"Darebníčkovi, ale ten i odtud trefil na brankové čáře obránce.

Doufejme,že si naši kluci chovávávají střelkeckou mušku na mistrovská klání. Generálkou před divizními boji bude sobotní utkání s Bystřicí pod Hostýnem, které se v případě příznivého počasí odehraje na nové travnaté ploše v 16.30 hod.

Divákům se představí až na zraněného Máčalu kompletní kádr přípravovaný na divizní boje.

Hodnocení trenéra: V utkání jsem byl spokojený s počtem vytvořených finálních situací před brankou soupeře, méně už s jejich zužitkováním. V obranné fázi jsme pracovali vcelku zodpovědně, bez větších taktických chyb a jen mne mrzí velmi lacino inkasovaná branka. Jsem rád, že se v utkání střelecky prosadili hráči Máčala s Dundou. Pokud bychom koncovku v některých případech řešili jednodušeji nebo přesněji. tak brankový rozdíl mohl být daleko větší i když domácí podali houževnatý a kvalitní výkon.

Lubomír Lanča

Kupka - Laciga, Číhal, Máčala, Volek - Mršťák, Stržínek, Kadlec, Dvořáček - Paciorek, Třasoň.
2.poločas:Gajdoš - Volek, Číhal, Zlámal, Laciga - Mršťák, Ševela, Dvořáček, Dunda - Darebníček, Čonka.

 Máčala, Dunda


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3181x, hodnocen 9x, průměrná známka: 1.22

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016