divize "D" 2008/09

1

FK Šardice

68
2

SK Líšeň

68
3

SK Spartak Hulín

56
4

HFK Třebíč

51
5

Rostex Vyškov

47
6

Vik. Otrokovice

43
7

Sokol Protivanov

39
8

Žďár nad Sázavou

38
9

Sokol Konice

38
10

Velké Meziříčí

36
11

Framoz Rousínov

35
12

FS Napajedla

33
13

Forman Boskovice

31
14

Ždírec n. Doubravou

30
15

Rájec-Jestřebí

28
16

FK Mohelnice

25


Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – SK Sigma Olomouc „B“ 1:3 ročník 2008/2009

SK Spartak Hulín – SK Sigma Olomouc „B“ 1:3

16.7.2008 | 19:30:31 - Další přípravné utkání sehrál Spartak ve Všetulích s juniorkou Sigmy, za kterou nastoupil i bývalý kanonýr Spartaku Zdeněk Klesnil. Atraktivní duel přilákal velice slušnou diváckou návštěvu. Přítomní viděli slušný přípravný zápas.

Tempo zápasu diktovaly obě strany a po chvílích se střídaly. Po opatrném začátku měl trochu více navrch Spartak, neproměnil a nedotáhl několik šancí do konce, pěknou střelou z náběhu se prezentoval Bejtkovský.

Na druhé straně v první půli hosté zahrozili bezzubě, kdy 3x poslali míč nad nebo vedle branky, 1x vyrazil míč Kupka a 1x se olomoučtí trefili zásluhou Michalčáka.
Brankář Sigmy se naopak vytáhl po nebezpečné střele Paciorka.

V druhé půli nejprve hosté zvýšili náskok na 2:0, zakončoval opět Michalčák. Poté se do šance dostal Paciorek, tváří v tvář brankáři však neproměnil.

I tak se Spartak snížení dočkal po penaltě nařízené za faul na Mršťáka. Kop bezpečně proměnil Stržínek.

Hosté zanedlouho zvýšili na 3:1 po individuální akci Michalčáka, který zakončení k bližší tyči Kupkovy brány zvolil raději, než přihrávku na Klesnila.

To však Spartak povzbudilo v aktivitě a byli jsme svědky festivalu neproměněných tutovek. Postupně tak byly k vidění šance jako hlavička Čonky zachráněná gólmanem na brankové čáře, dvakráte Dvořáčkovo prokličkování do pokutového území - jedenkráte příhru před prázdnou bránu minul ve skluzu Volek, 1x obdobná přihrávka prosvištěla územím bez adresáta. Šancí z kategorie tutových se ukázala i ta, na jejímž začátku byla důrazná hra Čonky, který vybojoval míč, poté hledal k zakončení Dvořáčka na penaltě, tomu však přihrávka nesedla a výsledkem všeho byla velmi špatná střela mimo branku.

Hodnocení trenéra: V utkání jsme se střetli se soupeřem, který prokázal svoji kvalitu, a já jsem za takovou konfrontaci rád. My jsme ve fázi, kdy každý z hráčů našeho kádru dostává přibližně stejnou minutáž během těchto přípravných utkání, a proto byla mnohdy naše hra rozháraná či nepřesná. Na druhou stranu mne těší, že jsme se dokázali během zápasu dostat do několika velmi slibných brankových příležitostí.
Na utkání, které rozhodně mělo svoji kvalitu, bylo vidět, že obě mužstva jsou v úvodní části přípravy, proto tam byly některé nedostatky, ale prioritní byl přístup hráčů, a po této stránce jsem i přes porážku spokojený.

Kupka – Laciga, Zlámal, Máčala (46. Odstrčilík), Číhal (46. Nevřala) – Dunda (46. Mršťák), Ševela (46. Kadlec), Dvořáček, Bejtkovský (46. Stržínek)– Darebníček (46. Čonka), Paciorek (70. Volek).

 Stržínek (p)– Michalčák 3x

 Stržínek

 300Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3558x, hodnocen 10x, průměrná známka: 1.10

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016