krajská soutěž B starší 2008/09

1

Zlín "A"

42
2

Kroměříž  "A"

36
3

Louky

28
4

Morkovice

21
5

Holešov

13
6

SK Spartak Hulín

11
7

Chropyně

11
8

Bystřice p. H.

3

krajská soutěž B mladší 2008/09

1

Zlín "A"

42
2

Kroměříž  "A"

33
3

Louky

25
4

Holešov

20
5

Morkovice

19
6

SK Spartak Hulín

18
7

Bystřice p. H.

9
8

Chropyně

0

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Přípravka >> Hodnocení sezóny u mládeže (2.) přípravky ročník 2008/2009

Hodnocení sezóny u mládeže (2.) přípravky

6.7.2008 | 21:01:46 - Starší přípravka

Jarní sezóna se starší přípravce vůbec nepovedla i přesto, že po podzimu, kdy dokázala čtyřikrát naplno bodovat, to vypadalo, že se blíská na dobré časy, ale opak byl pravdou. Kluci dokázali porazit jen Kelč a remizovat v Holešově, a to co se bodů týká, bylo vše. Kluci na jaře jakoby ztratili zájem o fotbal, na tréninky chodili pořád jedni a ti samí, a taktéž na zápasy, ve kterých jim museli vypomáhat hráči mladší přípravky. Kluci nastupovali do zápasů s tím, že jim bylo jedno, jak utkání dopadne a podle toho taky vypadaly výsledky a předvedená hra.

I když technicky jsou kluci na tom dobře, nedokázali to v zápasech prodat. Navíc jim naprosto chyběla bojovnost, nebyl nikdo, kdo by se chtěl poprat o míč, kdo by chodil do osobních soubojů s nasazením.

Hráči bez míče byli bez pohybu, nenabízeli se do volných prostorů a na hřišti byli spíše jen do počtu. I přesto občas dokázali hrát pěkný fotbal, a to je jakási naděje do budoucna.

Nejlepším střelcem se stal Lukáš Šimoňuk s 9 brankami před Tomášem Mimránkem a Dominikem Šůstalem se 7.brankami, 3 branky vstřelil Petr Štěrbík, po 2 brankách vstřelili Marek Zajac a Luboš Brazdílik, jednu branku dali Lukáš Konečný a Martin Podmol.


Mladší přípravka

Jaro mladší přípravky je naprostý opak té starší. Po podzimu byla mladší přípravka na pátém místě se ztrátou pěti bodů na Tescomu a na jaře ji dokázali přeskočit a skončili v tabulce na krásném čtvrtém místě, když čtyři utkání vyhráli a jednou remizovali.

Už zimní turnaje naznačovaly, že se kluci velice zlepšují, když dovezli z několika turnajů medaile a jeden turnaj vyhráli.

Na jaře předváděli pěkný fotbal plný krásných přihrávek a gólů. V každém utkání hráli naplno, žádný souboj pro ně nebyl ztracený, i když prohrávali, hráli s obrovským nasazením a snažili se utkání alespoň zremizovat.

Jejich bojovnost a chuť do hry by mohla být příkladem pro starší přípravku. Jejich největší ozdobou byla nepropustná obrana a krásné přihrávky do smrtících brejků. Velmi dobře se jim také dařily standardní situace a skvělou sezónu odchytal brankář Radek Stratil.

Nejlepším střelcem se stal Kamil Šůstal se 17 brankami před Jakubem Navrátilem s 10.brankami, 5 branek vstřelil Christian Vlach, 3 branky dal Michal Miklík a po jedné Adam Dvořák a Stanislav Uličný.

Všem hráčů obou přípravek i těm, kteří přecházejí do mladších žáků přeji, krásné prázdniny a v podzimní sezóně hodně fotbalových úspěchů a hlavně radost s fotbalu.
S hráči starší přípravky se těším na další naši spolupráci.

Petr Šůstal


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2456x, hodnocen 4x, průměrná známka: 2.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016