krajská soutěž A starší Zlín 2007/08

1

FC Vsetín

52
2

1. Valašský FC 

48
3

Zlín A

42
4

Valašské Meziříčí

33
5

Poličná

28
6

SK Spartak Hulín

16
7

Holešov

16
8

Bystřice p. H.

15
9

Kelč

10
10

Juřinka

6

krajská soutěž A mladší 2007/08

1

FC Vsetín

54
2

Valašské Meziříčí

48
3

Poličná

40
4

SK Spartak Hulín

24
5

Zlín A

23
6

1. Valašský FC

17
7

Holešov

17
8

Kelč

16
9

Juřinka 

15
10

Bystřice p. H.

10

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Přípravka >> Na meznárodním turnaji v Loukách stříbro ročník 2007/2008

Na meznárodním turnaji v Loukách stříbro

25.6.2008 | 10:41:24 - V sobotu 21.6.2008 hrála mladší přípravka mezinárodní turnaj ve Zlíně – Loukách. Turnaje se zúčastnilo dvanáct týmů, z toho jeden ze Slovenska. Hrálo se ve dvou skupinách po šesti týmech.
Složení skupin: Skupina A: SK Zlín – Louky, SK Paseky Zlín, Jiskra Otrokovice, FC Tescoma Zlín B, TJ Juřinka, FC Slušovice.
Skupina B: MŠK Žilina, SK Spartak Hulín, Viktoria Otrokovice, FC Tescoma Zlín A, RI Okna Zlín ( hokejisté ), FC Tescoma Zlín 2000.

Naše utkání:
SK Spartak Hulín – MŠK Žilina 1:3
b:
Navrátil

Byl to náš již tradiční úvodní zápas, kluci jakoby ještě spali a podle toho také hra vypadala. Neběhali nebojovali u každého míče byli o krok později a dávali si nepřesné přihrávky, a proto se dostali jen do minima šancí ze kterých padl pouze jeden gól. Ke konci utkání jsme sice zvýšili aktivitu, ale už bylo málo času na to udělat něco s výsledkem utkání.

SK Spartak Hulín – Viktoria Otrokovice 4:1
b: Šůstal K 3x, Navrátil

Ve druhém utkání ve skupině se kluci už nejspíš probrali a na hřišti jakoby bylo úplně jiné mužstvo než v úvodním utkání. Kluci začali včas přistupovat k soupeři a vybojovávali míče. Zpřesnili přihrávky a tlačili se více do zakončení. Byl to z naší strany skvěle odehraný zápas, který nás potom nakopl k ještě lepším výkonům.

SK Spartak Hulín – FC Tescoma Zlín A 3:3
b:
Navrátil, Šůstal K 2x.

Bylo to další těžké utkání ve skupině, ve kterém jsme podali dobrý výkon, i když to mohlo být lepší protože jsme v zápase vedli 3:1 a slibný náskok jsme trestuhodně ztratili a zkomplikovali si tak postup ze skupiny.

SK Spartak Hulín – RI Okna Zlín ( hokejisté ) 2:0
b:
Černý 2x

Zápas proti zlínským mladým hokejistům byl podle očekávání snadný, i když výsledek tomu moc nenapovídá. Utkání jsme měli zcela ve své režii a rozdíl branek nebyl vyšší jen díky mnoha neproměněných šancí.

SK Spartak Hulín – FC Tescoma Zlín 2000 2:1
b:
Šůstal K 2x.

Poslední zápas ve skupině byl ten nejdůležitější. Pokud by jsme toto utkání prohráli přišli bychom o možnost získat medaili. A po tom co jsme dostali velmi brzy branku, to
tak i vypadalo. Ale kluci to naštěstí nevzdali a obdržená branka je vyhecovala ke skvělému výkonu, který podpořil skvělými zákroky náš brankář Radek Stratil. Nakonec jsme velmi kvalitního soupeře dokázali porazit a postoupit ze skupiny z prvního místa přímo do finále celého turnaje.

Finále
SK Spartak Hulín – FC Tescoma Zlín B 1:2
b:
Miklík.

Ve finále jsme se utkali s týmem, který ve své skupině neztratil ani bod a byl favoritem finálového zápasu. Byl to z naší strany zvláštní zápas.Jakoby nastoupilo úplně jiné mužstvo, které neumělo bojovat a porvat se o vítězství. Nevím jestli to bylo kvalitou soupeře nebo únavou po dlouhém turnaji za vysokých teplot. Ale i přes nepřesvědčivý výkon ve finále bych chtěl klukům moc poděkovat za nádhernou hru a skvělé umístění na kvalitně obsazeném turnaji. Největší radost jsem měl z toho, že kluci hráli pohledný fotbal na který se dalo koukat.

Musím ještě vyzdvihnout výkon brankáře Radka Stratila který předváděl zákroky jaké dokáží jen ti nejlepší brankáři a i díky tomu zaslouženě dostal cenu pro nejlepšího brankáře turnaje.

Trenér: Šůstal Petr

Sestava: Stratil – Černý, Miklík, Uličný, Dvořák, Vlach, Navrátil, Šůstal K, Pleva, Stárek, Ondrejec, Šupčík.

Pořadí prvních čtyř týmů:
1. FC Tescoma Zlín B
2. SK Spartak Hulín
3. SK Zlín – Louky
4. MŠK Žilina

http://pripravka-hulin.estranky.cz/


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1979x,, zatím není hodnocen.

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016