22

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Muži >> SK Spartak Hulín – FC Viktoria Otrokovice 1:1 ročník 2007/2008

SK Spartak Hulín – FC Viktoria Otrokovice 1:1

24.5.2008 | 20:57:44 - Krajské derby blízkých sousedů přineslo zajímavou a napínavou podívanou s patřičným nádechem, které takovéto zápasy přináší. Po debaklu v Protivanově Spartak potřeboval bodovat.

Úvod patřil hráčům Spartaku. Ve 4. minutě po Stržínkově standardce zasahoval Lašák. V 9. minutě odcentroval hostující Ondráš a od branky odvracel Odstrčilík hlavou.

Kolem 18. minuty 2x zasahoval Kupka. Nejprve před nabíhajícím Kučerou, který se nechytil do offsidové pasti, včasným vyběhnutím zasahoval brankář hlavou. Poté likvidoval nebezpečně vypadající centr.

Ve 21. minutě prošel před Kupku Kučera, jeho střelu brankář vyrazil, před dorážkou nabíhajícího Světlíka na hranici šestnáctky zastavil Stržínek.

Poté se na nějakou dobu kloudnější akce vytratily a viděli jsme spíše boj, často kouskovaný odpískanými fauly, autovým vhazováním a odmávanými ofsajdy.

Ve 31. minutě vybojoval na půlce míč Máčala, posunul jej na Huťku, následný centr na Paciorka zlikvidoval Lašák. Ve 32. minutě Spartak vytvořil po standardce menší závar před viktoriánskou bránou, následovala střela Mršťáka po zemi, kterou hosté odvrátili.

Ve 34. minutě se hnal za míčem za naší obranou Ondráš, než balón dohnal, odkopl jej včas vyběhnuvší Kupka. Hned vzápětí po standardce, kterou rozehrál Sopůšek, prošel Krhut, následovala přihrávka na Kučeru a jeho střela skončila těsně vedle branky.

Ve 40. minutě už se na bezzubou situaci v útočné fázi nemohl dívat Paciorek, svými kličkami se dostal do slušné příležitosti, ale vše zakončil slabou střelou. Se závěrem půle od hostí přišla ještě jedna střela vedle branky a hlavička Odstrčilíka, která zahasila nebezpečně vypadající centr před branku.

Do druhé půle hosté vstoupili s jednou změnou v sestavě. Zraněného Kučeru vystřídal Zálešák. Celkově měl Spartak převahu, ale hosty se pod tlak nepodařilo dostat.

V 51. minutě prošla nadějná přihrávka za obranu na Huťku, ale ten netrefil míč ideálně.

V 58. minutě ale udeřilo na druhé straně Sopůšek prošel po straně do pokutového území, našel přihrávkou před brankou Krhuta a ten zavěsil 0:1.

Inkasovaný gól sice naše hráče zaskočil, ale i nadále nesložili zbraně a pokoušeli se něco s výsledkem něco udělat.

V 66. minutě přímák Dvořáčka skončil nad brankou. O 2 minuty později se hnal na branku Jordánek, ale dokonale zakončil nad branku.

Krásnou střelou se v 72. minutě prezentoval Bejtkovský, který z dobrých 25 metrů napálil výstavní jedovku, kterou Lašák konečky prstů vytlačil v pádu na břevno.

Vyniknout se hostujícímu brankáři podařilo o minutu později po hlavičce Huťky, kterou Lašák vyrazil.

V 80. minutě se opět nebezpečně hrnul na branku Krhut, ale Kupka včas vyběhl a vše zachránil.

Další gólovka v 84. minutě neskončila úspěšně, když na malém vápně se ke střele dostal Kříž. Asi pod vlivem zkažených střel z předchozích zápasů tentokrát volil chytrou, ale slabší střelu podél Lašáka, na čáře brankáře ale zastoupil Mikulčík a míč odkopl.

Když už to vypadalo, že další, tentokráte třetí utkání v řadě, skončí prohrou našich barev, a nevstřeleným gólem, přišel náš aut před šestnáctkou, k míči se v pokutovém území dostal Dvořáček a v pádu poslal míč na branku. Střela kopírovala celou branku, aby zapadla ke vzdálenější tyči a bylo vyrovnáno. 1:1

Ve zbývajících chvilkách se obě strany pokusily ještě něco vymyslet, aby tři body zůstaly tam nebo tam, nicméně výsledek se už nezměnil.

Spartak: Kupka – Volek (60. Kříž), Máčala (70. Nevřala), Odstrčilík, Dunda – Bejtkovský, Dvořáček, Stržínek, Mršťák – Huťka, Paciorek (56. Panáček).
Viktoria: Lašák – Kraváček, Gerych, Mikulčík, Stojaník – Krhut (83. Novák), Sopůšek, Světlík, Ondráš – Kučera (46. Zálešák), Jordánek.