Újezd - odstoupil

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2018

Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín - TJ Chvalčov 2:2 (0:2) ročník 2007/2008

SK Spartak Hulín - TJ Chvalčov 2:2 (0:2)

19.4.2008 | 16:24:03 - Domácí začali s odhodláním konečně získat 3 body, ovšem hosté hráli velmi chytře zezadu a po našich chybách se dostali do dvou brankového vedení. Jejich úspěšnost byla 100%. 2 šance, 2 góly.

Domácí se ještě snažili do poločasu výsledek korigovat a ve 38.min jim k tomu pomohla penalta, kterou ovšem Tabara neproměnil.

2.poločas domácí zahájili náporem, ovšem hosté svou zkušeností domácím nájezdům odolávali. Paradoxně hosté domácím pomohli v 65.min, kdy si dali vlastní gól.

Domácí jakoby se nabudili a začali soupeře přehrávat. Hosté hrozili z nebezpečných brejků a po jednom z nich byl ve vápně faulován hráč hostí a následovala penalta. Z.Šůstal ji však bravurně kryl.

Pak už se hrálo jen na jednu branku, a to hostí. Nakonec se nám podařilo vyrovnat na konečných 2:2 Timanem.

Ve zbytku zápasu se domácí snažili strhnout vítězství na svou stranu, ovšem hosté ještě mohli rozhodnout krásnou střelou ze 20m, která orazítkovala jen břevno domácích.

Bod je nakonec vůči vývoji utkání asi spravedlivý.

Příští týden 27.4.08 zajíždíme na horkou půdu Štítné n.V., kde se budeme snažit konečně zabodovat za 3 body.

Zdeněk Skramuský

Šůstal Z. - Sukup, Horák, Jankola, Berečka - Němec, Hradil, Tabara, Červinka - Neradil, Šůstal R.
střídali: Timan, Dlabaja, Hajdík

14.min Urbánek, 21.min Jakubec L., 65.min vlastní, 80.min Timan

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2289x, hodnocen 5x, průměrná známka: 1.40