16

Cukrovar Hrušovany

22

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Muži >> TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou – SK Spartak Hulín 2:2 ročník 2007/2008

TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou – SK Spartak Hulín 2:2

23.3.2008 | 17:00:11 - Velikonoční neděle svedla na hřiště Spartak a celek z Hrušovan na Znojemsku. Domácí tým se v soutěži zachraňuje a trpělive sbírá bod za bodem. To Spartak potřebuje své bodové zisky maximalizovat, obzvláště, když včera podnikl break rival z Blanska po výhře 4:0 nad Rájcem a ujal se vedení v tabulce o 2 body.

Spartak na hřiště do Hrušovan přivedla policejní asistence. Areál úrovně 1.A třídy uvítal zraněními postiženou sestavu a dal se čekat těžký zápas.

Úvodních deset minut patřilo oboustrannému rozkoukávání se a seznamování se se soupeřem. V 11. minutě poprvé před brankou domácích zahrozil Dvořáček, jeho hlavička ze záklonu šla ale nad branku. To v 16. minutě už to bylo přesnější. Dunda odcentroval, nabíhající Huťka trefil padajícího brankáře Holíka do noh, dorážku poslal Kříž nad branku.

V 19. minutě zahrozili domácí. Zlámal vyrobil chybu v rozehrávce a Holcman se řítil vpřed. Zbrkle ukončil akci střelou mimo tyče.

Ve 31. minutě znovu bravurně zakročil brankář Holík, když vytáhl Křížův projektil na roh. V dalších minutách přišly ke slovu standardky. Nejprve ve 33. minutě v rukavicích ukončil tu naši Holík, o 2 minuty později vytahoval na roh Kupka. Z něj však na přední tyč naběhl Konvalinka a rozvlnil hlavou síť. 1:0.

Naštěstí vedení domácích netrvalo dlouho. Ve 39. minutě totiž po křídle potáhl Dvořáček, našel před brankou Huťku a ten hlavou poslal míč mimo dosah brankáře. 1:1 Ve 42. minutě pak zazvonilo domácí břevno po hlavičce Kříže.

Do druhé půle nastoupil místo Kadlece Volek. Právě ten hned ve 47. minutě potáhl po straně, po zemi našel před prázdnou brankou Dvořáčka, ten ale míč poslal vysoko do oblak..

O minutku později pak odcentroval Kříž, přihrávku chytil Bejtkovský, posunul na Huťku, ten našel před brankou Dvořáčka, kterému míč odskočil, netrefil jej ideálně a poslal vedle.

V 52. minutě se vyznamenal po střele Furcha Kupka. Hrdinou se náš brankář stal i v 66. minutě, kdy v závaru v naší šestnáctce vyrazil střelu Holcmana, dorážka Spišiaka byla zablokována a akci ukončil rázným odkopem Kříž.

V 68. minutě v nadějné pozici poslal slabou střelu na Holíka Huťka, o 4 minuty pak postupoval náš hráč znovu a i tentokrát nebyl úspěšný. Vzápětí pak následovala série střel a dorážek v podání našich barev.

To už do rytmu a na zteč soupeře našim chlapcům rázoval řízný tón spartackého bubnu. Došlo se tak do 83. minuty, když před šestnáctkou zfaulovali hrušovanští Zlámala. K přímému kopu se postavil Dvořáček a rozvlnil síť za Holíkovými zády. 1:2

To bylo radosti a kamenů ze srdcí dole...

Blížil se závěr utkání. Domácí se ale s prohrou nehodlali smířit. V 87. minutě Furch rozehrál standardku a Cupák hlavičkou poslal míč těsně vedle branky. Nu a v 90. minutě chybou v rozehrávce šel sám na Kupku Holcman a nekompromisní střelou proti vyběhnutému brankáři srovnal skóre.2:2

Aby toho pro naše barvy nebylo málo, obdržel druhou žlutou kartu v zápase Dunda a poroučel se z hřiště. V 93. minutě pak mohlo být ještě hůře, Ondryáš ale špatně zvolil cíl své přihrávky a místo křížné skrz pokutové území na volného Furcha před prázdnou brankou přihrál Holcmanovi na šestnáctku a ten trefil Máčalovy nohy.

Rozhodčí Beneš ukončil zápas za stavu 2:2, který nás usadil na druhé místo o bod za Blansko. Hráči Spartaku přišli poděkovat svým věrným fanouškům za podporu a i oni poděkovali týmu za zápas, i když výsledek nepatří k těm nejpozitivnějším.

Hodnocení trenéra: Utkání se mi těžko hodnotí, ukázalo se, že nejsme v herní pohodě. Nemůžu hráčům upřít snahu, ale herní kvalita tomu chybí. Utkání solidně rozehrajeme, a i když jsme inkasovali z nedůsledně pokryté standardní situace, tak jsme dokázali do poločasu brankou Huťky srovnat krok.
Do druhého poločasu jsme posílili útočnou fázi Volkem, dostali se Dvořáčkem do dvou více jak stoprocentních šancí, ale nedokázali jsme tyto tutovky zužitkovat. Dvořáček si své zaváhání odčinil krásně kopnutým přímým kopem, ale v závěru jsme vyrobili sérii fatálních individuálních chyb a namísto toho, abychom dali na 3:1, si necháme školácky srovnat skóre a přijdeme o vyloučeného Dundu.

Hrušovany: Holík – Konvalinka, Cupák, Šrom, Kolman (80. Ondryáš) – Koch, Hycl (59. Nekuda), Spišiak, Vlach – Furch, Holcman.
Spartak: Kupka – Dunda, Zlámal, Máčala, Nevřala (75. Odstrčilík) – Bejtkovský, Dvořáček, Stržínek, Kadlec (46. Volek (85. Liška)), Kříž – Huťka.