divize "D" 2007/08

1

FK Apos Blansko

62
2

Žďár nad Sázavou

59
3

SK Spartak Hulín

54
4

SK Líšeň

49
5

Velké Meziříčí

47
6

Sokol Protivanov

46
7

Sokol Konice

44
8

Vik. Otrokovice

41
9

Rostex Vyškov

39
10

HFK Třebíč

38
11

Framoz Rousínov

38
12

Rájec-Jestřebí

35
13

Nobica Boskovice

34
14

ČAFC Židenice

33
15

Havlíčkův Brod

25
16

Cukrovar Hrušovany

22

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2022

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – SFK Elko Holešov 1:1 ročník 2007/2008

SK Spartak Hulín – SFK Elko Holešov 1:1

2.2.2008 | 17:37:05 - Třetí přípravný zápas přinesl třetí variantu výsledku. Po vítězství nad Chropyní, prohře s béčkem Sigmy, přišla remíze s Holešovem. Do utkání postavil trenér téměř odlišnou sestavu oproti jmenovaným zápasům.

Vyzkoušely se tak další varianty sestavy. V útoku si svou premiéru odbyl Liška, premiérový start mezi muži si odzkoušel i otrokovický David Čonka. Po dlouhé pauze zaviněné zraněním odehrál poločas navrátilec Roman Nevřala.

Od první minuty měli hráči Spartaku herní převahu. Hned v úvodu výtečně zasáhl hostující brankář, když zlikvidoval pěknou střelu Zdeňka Odstrčilíka. Převaha vyústila vedením 1:0, kdy se o zápis postaral právě Čonka.

Hosté ale začali být nebezpečnější a do konce poločasu aspoň 4x měli příležitost skórovat do prázdné branky a jen díky Gajdošovi či vlastní nepřesnosti se jim to povedlo jen jednou, když holešovští srovnali hlavou skóre na 1:1.

V druhé půli už měli navrch hulínští, ale své šance nevyužili, když kupř. hosté vykopli míč z prázdné branky, nebo prostě své šance naši hráči nedotáhli do úplného konce.

Utkání tak skončilo spravedlivou remízou 1:1

Hodnocení trenéra: Do dnešního utkání jsme nastoupili ve značně kombinované sestavě, když jen trénovat na vedlejším oválu jsme nechali hráče, kteří před pondělním odjezdem na kondiční soustředění, měli ještě nějaké zdravotní šrámy. Vzhledem k tomu, že se jednalo o více hráčů užšího kádru, dalo se očekávat, že herní kvalita nemusí taková jakou bychom si představovali. Nicméně tvrdím, že každý z hráčů našeho kádru musí v každém zápase prokazovat minimálně divizní úroven a tady mám k některým svým svěřencům výhrady.
Naopak mne potěšily slibné výkony mladíků Lišky a Čonky, kteří s námi hráli poprvé a návrat Romana Nevřaly, který dlouhodobě absentoval kvůli zranění kolena.

Gajdoš – Odstrčilík, Číhal, Zlámal, Nevřala (46. Dunda) – Csomor, Bejtkovský, Panáček, Mršťák – Liška, Čonka.

 Čonka - RoubalíkOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3658x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.50

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016