11 Val. Klobouky 17
12 Valašská Polanka 9
  Lužkovice - odst.
  Újezd - odstoupil

Dorost >> Aktuálně >> SK Spartak Hulín - TJ Slavoj Kojetín 2:2 (1:2) ročník 2007/2008

SK Spartak Hulín - TJ Slavoj Kojetín 2:2 (1:2)

20.1.2008 | 13:11:23 - Dorostenci sehráli 1. přípravný zápas na umělce, kdy jim soupeřem byl o třídu výše hrající Kojetín. Utkání bylo vcelku vyrovnané, domácí dostali branky po dvou hrubých chybách. Při první brance propadli oba stopeři a pro útočníka hostí už nebyl problém obstřelit golmana 0:1.

Domácim se podařilo vyrovnat po standardní situaci, kdy Tabara krásně posadil míč na hlavu Němce, který trefil levou šibenici 1:1.

Druhá branka padla 2 minuty před poločasem, kdy si nekřikl brankář Honza Němeček a náš obránce ho přehodil 1:2.

Do druhého poločasu trenér vystřídal 6 hráčů. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale bohužel bez brankového efektu. Nakonec se nám podařilo vyrovnat v 85.min, kdy po hrubce hostujícího golmana vyrovnal Šůstal R. na konečných 2:2.

Remíza je vzhledem k vývoji utkání spravedlivá. Na to, že příprava teprve začíná, hráči odehráli po čtyřech měsících první utkání, jsem s předvedeným výkonem spokojen. Utkání mi ukázalo, na co se v přípravě zaměřit.

Příští týden v sobotu 26.1.2008 v 9.00 hod se utkáme s ligovým týmem ml. dorostu Sigmy Olomouc. Přijďte nás povzbudit !!