12 Valašská Polanka 9
  Lužkovice - odst.
  Újezd - odstoupil

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín - SK Valašské Klobouky 3:0 (1:0) ročník 2007/2008

SK Spartak Hulín - SK Valašské Klobouky 3:0 (1:0)

21.10.2007 | 11:31:33 - Domácí nastoupili ke svému poslednímu zápasu na domácím hřišti proti soupeři z Val. Klobouk. Díky oběma mužstvům se hrál parádní fotbal a i v sychravém počasí se divákům musel líbit. Domácí hráli svou kombinační hru.

Po velmi povedené akci z pravé strany naservíroval míč před branku Tabara přesně na nohu Timanovi a ten v 17.min. otevřel brankový účet zápasu. 1:0

Po této brance domácích se hosté snažili o vyrovnání, ale v tomto zápase šlapali všichni hráči Spartaku na výbornou a soupeře do žádné vážnější akce nepustili, a tak jim nezbývalo, než střílet z dálky a s tím si golman domácích Němeček věděl rady.

Další branka padla ve 40.min. po chybě hostující obrany, když obránce hostí zahrával malou domů, což vystihl Neradil a krásným lobem přehodil golmana a bylo to 2:0.

Do 2.poločasu se hosté vrhli se snahou o kontaktní branku, ale domácí pozorně bránili.

V 60.min poslal trenér na hřiště Šůstala R. a ten po třech minutách pobytu na hřišti vstřelil - opět z pravé strany - 3.gól domácích. 3:0

Po této brance domácí už hru kontrolovali, a to ještě střelu Neradila zastavila tyč.

V zápase domácí trenér postupně prostřídal zbývající hráče, aby si každý zahrál.

V dnešním zápase podali všechni hráči výborný výkon a hlavně plnili taktiku, kterou měli naordinovanou.
Trpělivostí si letos připsali na konto první výhru s nulou. Bylo vidět, že hra měla stoupající tendenci, v posledních čtyřech kolech kluci neprohráli. Tento zápas byl nejlepší zápas podzimu. Je to ovšem potřeba potvrdit v posledním kole v Zašové.