11 Val. Klobouky 17
12 Valašská Polanka 9
  Lužkovice - odst.
  Újezd - odstoupil

Dorost >> Aktuálně >> SK Spartak Hulín - Sokol Mladcová 6:1(2:0) ročník 2007/2008

SK Spartak Hulín - Sokol Mladcová 6:1(2:0)

25.8.2007 | 12:46:17 - Domáci dorostenci přivítali na svém hřišti celek z Mladcové. Již při nástupu bylo vidět, že také hosté mužstvo silně omladili. Začátek utkání byl z obou stran nervozní až do 20.min., kdy padla 1.branka. Po narážečce se trefil Hradil, když jeho střelu brankář hostí neudržel a míč skončil v síti. 1:0.

Po této brance domácích se borci bílého baletu, tedy domácí, kteří nastoupili celí v bílém, uklidnili a začali hrát míče po zemi přes lajnu. Hosté hráli ofsajd systém a nutno říci, že ho neměli moc dobře zažitý. Několikrát se domácí hnali sami na bránu, ovšem nejlepší hráč hostí byl stoper, který vždy hasil na poslední chvíli. Když už se zdálo, že poločas skončí , šel do souboje mezi 2 beky nebojácně Timan a vybojoval zdánlivě ztracený míč, šel sám na golmana a proměnil ve 44.min. na 2:0.

V poločase trenér nabádal hráče, aby chytili začátek 2.poločasu, protože hosté ještě zkusí dát kontaktní branku, což se také v 54.min. potvrdilo a snížili tak na 2:1.

Domácí působili do této chvíle jako by se jim už nemohlo nic stát. Naštěstí netrvalo dlouho a zvýšili v 60.min Tabarou na 3:1.

Po této brance hosté zcela odpadli, navíc se jim zranil jejich nejlepší hráč na postu stopera, což byla voda na mlýn domácích borců, kteří sázeli jeden gól za druhým.

V 65.min. se podruhé trefil Timan 4:1. Asi nejkrásnější branka padla v 77.min. , kdy z levé strany nádherně trefil do pravé šibenice Darebníček 5:1. Účet zápasu uzavřel v 87.min Rozsypal na konečných 6:1.

Nutno říci, že to mohlo být ještě daleko vyšší vítězství, kdyby se proměnili všechny šance. Po zápase hráči obou mužstev již chytaly křeče z úmorného vedra.

Domácí jistě potěšili diváky, kterých přišlo celkem mnoho. Děkujeme za podporu a zachovejte nám přízeň.

Kluci díky za výkon, vím, že jste si hrábli až na dno svých sil.