16

Cukrovar Hrušovany

22

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Muži >> Příprava >> SK Rostex Vyškov - SK Spartak Hulín 2:3 (0:2) ročník 2007/2008

SK Rostex Vyškov - SK Spartak Hulín 2:3 (0:2)

5.8.2007 | 15:42:29 - Poslední přípravné utkání sehrál Spartak s celkem Vyškova, který je zároveň i soupeřem v soutěži. S tímto celkem se hrála i příprava v zimě s výsledkem 2:2. Tentokráte si to týmy rozdaly na trávě v Brankovicích, což je vesnice přibližně na půl cesty od obou měst. Nově vybudovaný nádherný areál s kvalitní hrací plochou hostil dva týmy, jejichž cílem je čeřit vrch tabulky v nadcházející sezóně. Vyškovští do svého týmu získali mj. dvě zajímavé posily, které prošly týmem Drnovic – Jaroslava Schindlera a Edvarda Lasotu.

Trenér Zapletal do utkání nemohl postavit zraněného Paciorka, Huťku a Gajdoše.

Utkání se odehrálo za silného větru a v první půlce za jeho podpory hráli vyškovští. Od začátku se jevili trochu aktivněji, než hráči Spartaku, ale to trvalo jen několik úvodních minut. Problémy soupeřům dělal běhavý a důrazný styl naší hry. První šanci vypracoval výborný Darebníček, který odstrčil tělem Schindlera od balónu, nahrál před branku Dvořáčkovi, a ten slabě vystřelil zrovna do míst, kde stál brankář. Poté zacinkal na břevno dalekonosnou střelou Stržínek. O pár minut později Radim Darebníček vstřelil z otočky první gól– 0:1.

Druhá branka vznikla na počátku opět důrazem, tentokráte Kříže u postranní čáry, následovala přihrávka na Darebníčka a ten nezištnou přihrávkou našel nabíhajícího Volka, který síť Vyškova rozvlnil podruhé 0:2.

V první půli soupeř Kupku nevyzkoušel.

Do druhé půli nasadil trenér Kadlece a Bejtkovského. Druhý jmenovaný se hned na počátku po Kadlecově přihrávce dostal do sóla a upravil na 0:3. Na hřiště brzy poté přišel i Csomor za při výskoku zranivšího se Dundu.

V průběhu hry naši hráči zle zatápěli soupeřově obraně, branku ohrozili Mršťák, který zacinkal opět na břevno, Kříž, Kadlec a Darebníček střelami vedle. Vyškovští se ale také osmělili a zejména Lička asi 3x nezpečně zabíhal před Kupku, brankář dokonce jednu akci končil vyběhnutím. Právě Lička korigoval stav na 1:3 z penalty nařízené za hraní rukou. Druhého gólu se vyškovští dočkali v závěru utkání po zkráceném rohu a hlavě Kolára – 2:3, to už hráči trochu polevili z nastoleného tempa a pozornosti.

Hodnocení trenéra: V dnešním utkání hraném na velmi pěkném hřišti v Brankovicích jsme podali ucelený disciplinovaný výkon. Spokojený jsem byl zejména s Kupkou, který hrál s námi poprvé, a s hráči, ke kterým jsem měl z hlediska herního výkonu v přípravě ještě výhrady.
Jsem rád, že jak Bejtkovský, Kadlec a zvláště Radim Darebníček podali velmi kvalitní výkon a prosadili se i brankově. Škoda jen,že jsme si nechali vstřelit dvě laciné branky.

První mistrovské utkání sehraje Spartak doma už za týden. V sobotu 11.8. v 16:30 přivítáme u nás celek z Velkého Meziříčí.

Kupka – Dunda (50. Csomor), Máčala (46. Bejtkovský), Zlámal, Odstrčilík – Mršťák, Dvořáček (46. Kadlec), Stržínek, Kříž – Volek, Darebníček.