divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín - FC Želátovice 5:0 ročník 2006/2007

SK Spartak Hulín - FC Želátovice 5:0

24.2.2007 | 17:52:15 - V předposledním pohárovém utkání nastoupil Spartak proti týmu ze Želátovic, který vede Lubomír Ditrich. Domácí trenér Zapletal má pořád problémy se sestavou, do dnešního utkání proto nasadil z dorostenců kromě Juráška i Prokopa a do branky přišel v druhé půli Láník.

Hned v úvodu utkání se zranil Odstrčilík a na hřiště za něj přišel Jurášek. Z útočných akcí se ujal únik Kopunce, který se výborně uvolnil na levé straně, po zemi přihrál Huťkovi, který rozvlnil síť za hostujícím brankářem poprvé.

Po změně stran došlo k prostřídání a změně pozic. Na hřiště se dostal Dunda. Hra se zrychlila a postupně padaly i góly.

Na 2:0 zvýšil krásnou střelou Máčala, dále se o zvýšení skóre postarali 2x Kopunec (1x šikovným lobem, 1x hlavičkou) a zblízka Darebníček.

Utkání tak vyšlo, došlo i na premiérové starty dorostence Prokopa a brankáře Láníka, který si mj. připsal výborný zákrok při střele zblízka.

Hodnocení trenéra: Věděli jsme, že se bude chtít Luboš Ditrich se svým mužstvem prezentovat v Hulíně kvalitním výkonem. Hlavně první poločas se to soupeři dařilo, ale bylo to dáno i tím, že my se snažili v útočné fázi o velmi komplikovanou hru středem hřiště, a to mělo velmi málo šancí na úspěch v koncovce.
Konečná výše skore odpovídá průběhu hry hlavně ve druhém poločase, kdy jsme se v rozmezí mezi 72. min a 78. min dokázali třikrát prosadit.
Tady to vítězství či výsledek není v této fázi pro nás prioritní jako to, aby se mužstvo dalo zdravotně dohromady a měli jsme možnost tu sestavu skládat podle výkonnosti. Tento herní blok, kdy jsme si mimo zápasy zimního turnaje vložili do tréninkového procesu i dva přípravné zápasy, nám moc nevyšel, protože tady jsme chtěli už pomalu skládat sestavu do mistrovských bojů, ale bohužel tyto zápasy nám chybělo hodně hráčů a utkání jsme odehráli s velmi úzkým kádrem.

Gajdoš(Láník)-Darebníček, Odstrčilík (Jurášek(Csomor)), Máčala, Nevřala - Kříž, Grigar(Dunda), Stržínek, Mršťák - Kopunec, Huťka (Prokop)

 Huťka, Máčala, Kopunec 2x, Darebníček


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2530x, hodnocen 7x, průměrná známka: 1.14

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016