Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Přípravka >> Mladší přípravka osadila 3. místo na turnaji v Holešově ročník 2022/2023

Mladší přípravka osadila 3. místo na turnaji v Holešově

16.3.2023 | 21:16:17 - Další, tentokrát 3. halový turnaj na nás čeká v holešovské hale.

Ve vyrovnaném zahajovacím zápase jsme těsně prohráli se Skašticemi 2-1 (E. Menšík), rozhodující gól vstřelil soupeř 1 min před koncem, vyrovnat se nám bohužel už nepodařilo. Druhé utkání bylo už radostnější, i když opět do posledních minut vyrovnané. Tentokrát jsme dokázali vstřelit rozhodující gól my a mužstvo z Rymic jsme porazili 2-1 (T. Barot , E. Menšík).

Do dalších bojů nám los určil mužstvo ze Slavkova pod Hostýnem. V úvodu nás soupeř zaskočil rychle vstřelenou branku a chvíli nám trvalo dostat se do rozumného tempa. V půli zápasu jsme utkání vyrovnali, a pak přidali další dvě branky.

Zde se blýskl hattrickem Erik Menšík (na nějakou tu pozornost od tatínka stále čekáme). Slavkov jsme tedy dokázali porazit 3-1.

V posledním zápase nás čekal neoblíbený soupeř z Koryčan. Utkání jsme prohráli 5-2 (M. Stárek, F. Žitný). Kluci podali bojovný výkon, ale soupeř byl lepší a dokázal potrestat naše chyby.

Po sečtení všech zápasů nám o jeden bod uniklo 2. místo, ale když se podíváte na fotku a vidíte ty úsměvy našich nejmenších fotbalistů, tak se cítí jako vítězové.

Za nás trenéry musíme všem hráčů poděkovat za výborné výkony a popřát spoustu dalších úspěchů. Jen tak dál borci...

Trenéři ml. přípravky


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1231x, hodnocen 1x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016