Dorostenci v minulém týdnu hráli......
18.2.2007 | 19:12:45 - V uplynulém týdnu dorostenci Spartaku sehráli 2 přípravné zápasy, proti Holešovu a Kojetínu.... V zápasech si vedli více než dobře, oba soupeře porazili velkým rozdílem více info v v článku.
SK Spartak Hulín - TATRAN Holešov 7:1 (4:0)
Branky: Svoboda, Jankola, Horák, Darebníček, Němec, Adamík, Jurášek
Ve čtvrtek sehráli naši dorostenci přátelské utkání s namíchaným mužstvem Holešova, ve kterém hráli starší žáci a ml. dorost. Domácí nastoupili do zápasu se snahou porazit rivala z Holešova a to se jim nakonec podařilo díky křídelní hře, kdy dali 4 branky po krásných centrech z křídelních prostorů.
Sestava:
1.pol.: Hlobil, Jurášek, Rozsypal T., Kytlica, Jankola, Němec, Svoboda, Duda, Horák, Neradil, Darebníček
2.pol.: Hlobil, Jurášek, Jankola, Kytlica, Hajdík, Němec, Šůstal R., Duda, Hradil, Adamík, Šůstal Z.
V sobotu sehráli dorostenci další prípravný zápas s mužstvem Kojetína.
SK Spartak Hulín - SLAVOJ Kojetín 5:1(1:0)
Branky: Němec, 2x Hradil, 2x Adamík
Hosté z Kojetína hrají krajský přebor Olomouckého kraje. Domácí dorostenci se snažili hrát jednoduchý fotbal s rychlou kolmou příhrou dopředu, a to se jim dařilo. Soupeř vydržel s domácími se silami pouze 1.poločas. Poté je domácí přehráli celkem v pohodě a přidali hodně pěkné branky po centrech z křídel, ať už to byl Hradil, Němec, ale asi nejkrášnější gól v posledních přípravných zápasech dal Lukáš Adamík, který trefil z první bez přípravy pod víko tak razantně, že ani golman hostí nestihl zvednout ruce.
Sestava:
1.pol.: Hoza, Jurášek, Jankola, Rozsypal T., Kytlica, Icela, Němec, Duda, Adamík, Šůstal R., Darebníček
2.pol.: Hlobil, Jurášek, Jankola, Hajdík, Kytlica, Duda, Němec, Hradil, Adamík, Icela, Šůstal Z.
Zdeněk Skramuský
|