divize "E" 2006/07

Kroměříž

73

Dětmarovice

52

SK Spartak Hulín

51

Napajedla

50

Slavičín

48

Rýmařov

42

Vikt. Otrokovice

40

Orlová

40

Bystřice p.H.

40
10 

Kravaře

38
11 

FC VK+K

38
12 

Frenštát p. R

35
13 

MS Albrechtice

32
14 

Baník Albrechtice

31
15 

Český Těšín

28
16 

Petrovice

20

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2023

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK HS Kroměříž - SK Spartak Hulín 1:1(1:0) ročník 2006/2007

SK HS Kroměříž - SK Spartak Hulín 1:1(1:0)

14.2.2007 | 20:59:28 - Pohárové utkání Ortika Cup 2007 svedl proti sobě divizní rivaly HS Kroměříž a náš Spartak. Přípravné utkání se hrálo tentokrát na umělé trávě v Kroměříži uprostřed týdne. Snad i proto si našlo cestu na zápas poměrně dost diváků.

V první půli se lépe prezentovali domácí hráči, kteří se ujali vedení po brance Lakomého. Naše obrana navíc několik akcí řešila s vypětím všech sil.

V druhé půli se naše hra proměnila a naopak měl navrch Spartak. Vyrovnávající gól dal Vítězslav Kříž po individuálním nebojácném průniku do pokutového území a nekompromisním zakončení proti Juráňovi.

Brankář domácích naopak zachránil Hanáky od gólové pohromy bravurním zákrokem, když vyrazil střelu směřující do šibenice a přidal se tak po bok Švece, který v brance HS stál v první půli a rovněž musel "hasit".

Kaňkou na utkání se ukázal hloupý zákrok domácího Lepši na Kadlece, po kterém náš hráč v utkání už nemohl pokračovat. Lepša obdržel červenou kartu a nechybělo mnoho a mohla se na hřišti strhnout nefalšovaná bitka poté, co se naši hráči vydali si celou situaci s jejím původcem vyjasnit. Celé divadlo se bohužel promítlo do obrazu hry, protože alespoň na pohled už utkání takového tempa, jako před zmiňovaným incidentem, rozhodně nenabralo.

Komentář trenéra: V prvním poločase jsem u svých hráčů postrádal daleko větší herní aktivitu a pohyb bez míče. Dalo se očekávat, že po náročném soustředění se může projevit na hráčích určitá únava, ale tady to bylo až moc pasivní. Málo a pomalu jsme kombinovali, když markantní to bylo v přechodové fázi, hodně jsme odevzdávali i ty nejjednoduší míče a domácí nás v této fázi přehrávali. Druhou půli jsme se herně zvedli a zaslouženě i vyrovnali, když Kříž proměnil ideální přetažený balon od Kopunce. Škoda, že v určitých momentech bylo utkání až moc vyhecované a když po nesmyslném zákroku rozhodčí domácího Lepšu vyloučil a Kadlec dál pro zranění nemohl pokračovat ve hře, nechal jsem i já své mužstvo dohrát o 10 hráčích.

Gajdoš - Nevřala, Máčala, Odstrčilík (Jedelský), Dunda - Kříž, Kadlec, Grigar (Stržínek), Darebníček (Kopunec) - Huťka, Klesnil

 Lakomý - Kříž


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2585x, hodnocen 8x, průměrná známka: 1.25

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016