1

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Muži >> TJ Sokol Dřínov - SK Spartak Hulín 2:3 (0:2) ročník 2020/2021

TJ Sokol Dřínov - SK Spartak Hulín 2:3 (0:2)

12.10.2020 | 11:03:41 - Hned po páteční dohrávce zajížděli hráči Hulína k dalšímu utkání do Dřínova v pozměněné sestavě, když trenéru Poláškovi po pátku chyběli někteří zranění hráči, a tak se muselo v sestavě improvizovat.

Na malém, drnovitém a rozbahněném dřínovském hřišti tak byl k vidění nepěkný fotbal. Domácí fotbalisté zvýšeným důrazem, často na hranici nebezpečných faulů se od počátku snažili rozbít kombinační hru hostů, což se jim dlouho dařilo. Hrálo se za převahy Hulína, který však své šance trestuhodně zahazoval, domácí se naopak snažili o nebezpečné útoky vedené především rychlým Novotným.

První branku Hulína vsítil po pěkném centru z pravé strany hlavou Bejtkovský a když se do poločasu trefil ještě Číhal, zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto.
Ale nebylo. Co byla Hulínu platná územní převaha, když góly nepřícházely. A domácí trestali.

V 61.minutě využil otevřené obrany Hulína Novotný a k velké radosti domácích snížil na 1:2.Když v 75.minutě po akci a centru Němce vsítil prudkou střelou k tyči Bejtkovský třetí gól hostí, zdálo se být rozhodnuto.

Domácí však minutu před koncem využili snížené koncentrace hostů a vsítili svůj druhý gól. Těsnou prohru potom slavili jako své vítězství, zatímco hráči Hulína tentokrát mohli být spokojeni jen se ziskem tří bodů.

Lubomír Lanča

Spartak: Stibor - Štěpaník (67.Němec), E.Horák, Dunda, Pospíšilík-O.Zaoral, J.Zaoral, Bejtkovský, Hradil - Číhal - Z.Paciorek.
Dřínov: Gröpl - Přecechtěl, Podaný, Novotný, Kroupa, Zahradník (79.Říkovský), Klech, Suchánek, Gazda (46.Loučka), Poč, Judas (60.Kučírek)