1

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Muži >> SK Spartak Hulín - Troubky 4:0 (0:0) ročník 2020/2021

SK Spartak Hulín - Troubky 4:0 (0:0)

10.10.2020 | 12:03:06 - V páteční dohrávce se v Hulíně představil soupeř s dokonalým fotbalovým "betonem",jehož zjevnou snahou bylo co nejdelší dobu držet přijatelné skóre na úkor své fotbalovosti. Až devítičlenný val před svou brankou se dlouho domácím hráčům nedařilo překonat. Šancí měli dostatek, ale veškeré střely končily buď na tělech bránících hráčů nebo směřovaly doprostřed branky, kde si s nimi bez problémů poradil hostující brankař. V první, nepříliš líbivé, půli stojí za zmínku jen utěšená bomba Marka Bejtkovského, která však jen otřásla tyčí soupeřovi branky.

Také druhý poločas se odehrával téměř výhradně na soupeřově půli, jehož jedinou snahou byly odkopy ze svého pokutového území na jediného vysunutého hráče, kterého však bezchybně hrající obrana Spartaku dovedla zpacifikovat. Snaha o nějaký alespoň náznak fotbalové kombinace však u hráčů Troubek chyběl.

Až v 69.minutě se Hradilovi prudkou střelou k tyči povedlo otevřít skóre a soupeř, kterému viditelně ubývaly síly, kapituloval. Po jednom z mnoha rohů se v 76.minutě prosadil Evžen Horák a bylo to 2:0.V 82.minutě byl v pokutovém území sražen vystřídavší Kuba Němec a penaltu s přehledem proměnil Číhal. Ten byl také autorem čtvrté branky, kterou vsítil hlavou po přesném centru Dundy z pravé strany.

Lubomír Lanča

Spartak: M.Horák - Blažek, E.Horák, Pospíšilík -O.Zaoral (Plško), Bejtkovský, Dunda, Kubo (17.Hradil) - Číhal - J.Paciorek (46.Němec), Z.Paciorek (87.Štěpaník)
Troubky: Gremlica F.- Gremlica J(85.Úlehla), Parolek, Hlaváč, Savčák, Jašíček(46.Kožuch), Čevora, Absolon, Bršlica (34.Machálek), Trnka, Hlaváč O.