1

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Muži >> FC Ajax Bezměrov-SK Spartak Hulín 2:9(0:4) ročník 2020/2021

FC Ajax Bezměrov-SK Spartak Hulín 2:9(0:4)

28.9.2020 | 09:41:33 - Po čtrnáctidenní pauze sehráli muži Spoartaku další mistrovské utkání na půdě Bezměrova. K zápasu museli nastoupit ve velmi okleštěné sestavě, protože z různých důvodů chyběla řada hráčů a na místě levého beka se poprve v sezóně objevil Roman Nevřala, který podal velmi dobrý výkon a v první půli patřil k nejlepším.

Začátek utkání už tradičně začal festivalem neproměněných šancí a i když souhra tentokrát hodně drhla, od počáku nebylo pochyb, kdo je v zápase favoritem.

Tlaku hostů se domácí snažili čelit zvýšenou tvrdostí často za hranicí pravidel, ale když Hradil otevřel hlavičkou u zadní tyče skóre, bylo už jen otázkou času, kdy se bude skore navyšovat.

Do poločasu se ještě trefili znovu Hradil, dále pak Číhal a Paciorek a stav 0:4 byl pro domácí hodně milosrdný.

Po přestávce se hráči Hulína nemohli dlouho dostat do tempa a dokonce z přísně nařízené penalty poprve inkasovali. Domácím fotbalistům začaly rychle ubývat síly a v závěru zkompletovali svůj hattrick Hradil, Číhal a Paciorek.

Domácí ještě korigovali Hrabalem, ale od desítky je zachránil jen Číhal, který neproměnil penaltu.

V dalším utkání by měl Hulín hostit v sobotu 3.10. v 15.3o rezervu Zborovic.

Lubomír Lanča

Bezměrov: Loučka -Adamov, Ulehla, Hrabal, Poledňák, Bleša, Zatloukal, Houra (71.Štěpán), Opluštil (46.Vožda), Komárek, Pecho.
Spartak: Stibor - Blažek, Dunda, E.Horák, Nevřala (46.Pospíšil) -Kubo, J.Zaoral (70.Vítoslavský), Bejtkovský, Hradil - Číhal, Z.Paciorek (85.M.Horák)