14

Bařice

1

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Muži >> Do třetice vítězství:TJ Sokol Zlobice - SK Spartak Hulín 1:5 (1:1) ročník 2020/2021

Do třetice vítězství:TJ Sokol Zlobice - SK Spartak Hulín 1:5 (1:1)

30.8.2020 | 11:27:09 - Další mistrovské utkání sehráli hulínští fotbalisté v sobotu ve Zlobicích. Na menším, ale dobře upraveném trávníku hosty čekali domácí, kteří také předchozí dva zápasy vyhráli a na zápas byli evidentně nažhaveni.

Domácí urostlí a silově dobře vybavení hráči se od počátku snažili svým důrazem co nejvíce narušit kombinační hru soupeře a až na výjimky se jim to vcelku dařilo.

Hosté hned v úvodu neproměnili několik zajímavých šancí, přesto už v 10.minutě šli do vedení. Roman Číhal přesným míčem za obranu vysunul Marka Bejtkovského a ten své sólo s přehledem proměnil.

Když pak přes řadu vyložených příležitostí uklidňující další gól nepřišel, následoval trest. Obrana Hulína zaváhala s rozehrávkou a domácí Radim Hlaváček prostřelil poprvé brankaře Horáka a stanovil tak konečné poločasové skóre.

Nástup do druhého poločasu patřil hostům a když Roman Číhal vsítil druhou branku, bylo rozhodnuto.Domácí,kterým evidentně ubývaly síly, se už na odpověď nezmohli a hosté brankami Paciorka, Hradila a Pospíšilíka zvítězili 1:5.

Vzhledem k tomu,že utkání s Pravčicemi je odloženo na 28.10. sehrají hulínští další zápas až 12.9.v 16.00 hod. v Bařicích.

rozhodčí: Vlastimil Skyba AR1: Kamil Zalabák, AR2: Miroslava Dundová

Lubomír Lanča

Spartak: Horák M. - Blažek (26.Hradil), Horák E., Dunda M., Pospíšilík -O.Zaoral, J.Zaoral, Bejtkovský, Kubo(60.Němec) - Číhal, Paciorek (79.Pospíšil).
Zlobice: Večerka - Vlček (46.Rozsypal, Šiška (77.Heichl), Pechtor, Hlaváček R., Hlaváček T., Bártek (85.Potočiar), Holan(Plaček), Trávníček, Bleša, Rozsypálek.