14

Bařice

1

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Muži >> Obnovení muži zahájili vítězně: SK Kyselovice - SK Spartak Hulín 0:9 (0:4) ročník 2020/2021

Obnovení muži zahájili vítězně: SK Kyselovice - SK Spartak Hulín 0:9 (0:4)

16.8.2020 | 22:19:06 - K prvnímu mistrovskému zápasu nastoupili muži Spartaku v Kyselovicích. Překvapivě vysoký počet diváků z Hulína byl zvědav, jak si zbrusu nové mužstvo povede a v jaké sestavě nastoupí.

Hráči v tomto utkání ukázali,že pod vedením trenéra Poláška už odhodili počáteční herní nedostatky zaviněné především nesehraností a poctivá letní příprava začíná přinášet ovoce.

I když z různých důvodů ještě chyběli někteří hráči,ti co byli na trávníku ukázali,že se s nimi musí počítat. Utkání začalo pro Spartak snově. Hosté vyhráli los a uplynulo jen několik vteřin a střela kapitána mužstva Romana Číhala skončila poprvé v síti překvapeného brankaře domácích.

Krátce nato ukázal svou šikovnost štírek Adam Hamrla, pohrál si s domácími beky a bylo to 0:2. Další branky do poločasu ještě přidali z penalty opět Číhal a hlavou se prosadil Ondra Zaoral a když mnoho dalších slibných šancí zůstalo nedotaženo výsledek poločasu 0:4 pro hosty byl zcela zasloužený a přesvědčivý.

Také druhý poločas se odehrál v režii Spartaku jehož další góly vsítili po zahraném signálu ze standardní situace po rozehrání Číhala Mara Bejtkovský, poté se prosadil šikovný dorostenec Kuba Němec který vystřídal zraněného Adama Hamrlu, hattrick zkompletoval Roman Číhal, nádherným sólem středem hřiště se prosadil Pepa Zaoral a skóre střelou z hranice pokutového území uzavřel skóre stoper Evžen Horák.

Pro snaživé domácí fotbalisty je skóre určitě kruté a přes množství dalších šancí Spartaku nakonec nebylo dvojciferné.

Na domácím trávníku mohou diváci vidět obnovené mužstvo Spartaku v sobotu 22.8 kdy v 16.30 hod.přivítají Roštín.

hlavní rozhodčí: Tomáš Zakopal, laici-AR1: Filip Kroupa, AR2: Miroslava Dundová

Lubomír Lanča

Spartak: Stibor - Blažek, Dunda, Horák, Pospíšilík - O.Zaoral (76. Štěpaník), J.Zaoral, Bejtkovský, Hamrla (57. Němec) - Číhal - Hradil.
Kyselovice: Struhelka, Seibert J. (61. Polišenský), Škrabaňa, Seibert F., Garec, Říkovský, Úlehla (52. Zdražil), Sobek, Dvorský (81. Říkovský), Jančík (77. Zedek), Otáhal (63. Krčma).