Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> FC Odra Petřkovice – SK Spartak Hulín 4:1 ročník 2018/2019

FC Odra Petřkovice – SK Spartak Hulín 4:1

16.6.2019 | 08:48:57 - Symbolicky přesně před rokem končil Spartak sezónu na hřišti Odry v Ostravě. Rok se s rokem sešel a soupeři se na stejném místě sešli znovu a oba na odlišném pólu tabulky. Spartak se po letech loučí s MSFL, Odra naopak celou sezónu hraje na špici tabulky a při konstalaci výsledků a hvězd dokonce mohla soutěž vyhrát.

Utkání samotné připomínalo typickou rozlučku se sezónou mezi týmy, kterým v podstatě nešlo vůbec o nic. V otřesném vedru se hrálo zpočátku mezi šestnáctkami a jeden či druhý tým měli náznaky příležitosti otevřít skóre.

To se stalo až ve 22. minutě, kdy se po faulu našeho hráče v pokutovém území nerozpakoval sudí Zaoral ukázat na značku pokutového kopu. Míč si postavil domácí šutér Radovan Lokša a byť brankář Machalický směr střely vystihl, byl na kop krátký 1:0.

Netrvalo ale dlouho a radoval se i Spartak , kdy se prodral domácí obranou Michal Šrom a parádně zavěsil na zadní tyč 1:1.

Poté se pohledných šancí moc neurodilo. Až ve 40. minutě se na hranici šestnáctky uvolnil Szotkowski, ale jeho střelu zneškodnil rozštěpem Marek Machalický.

Druhá půle se už ale odehrávala podle not domácích. V 47. minutě si Velner vyměnil míč se Smékalem, aby nakonec Lokša zakončil nad branku. Své kvality vytasil brankář Machalický v 48. minutě – Lokša vysunul do šestnáctky Neumanna a jeho střelu zneškodnil právě vybíhající brankář Spartaku.

Spartak zahrozil na druhé straně v 68. minutě, zblokovaná střela, na kterou brankář Ognjanov nedosáhl, se však došourala vedle branky.

Rozhodné slovo v zápase si však ponechala domácí Odra. V 74. minutě Spartak vyrážel v přečíslení k protiútoku, když míč na půlící čáře zastavil domácí stoper, rozehrál, výpad naopak podnikli domácí, přišel centr a Lokša hlavou uklidil na 2:1.

Utkání se dohrálo jen z povinnosti. Dokonce na hřiště do pole přišel náhradní brankář Pavel Jelínek, když v 81. minutě vystřídal Michala Šroma.
Konto Spartaku nakonec zatížily další dvě trefy. V 84. minutě se ze šestnáctky trefil k tyči Moučka a zvýšil na 3:1. Demolici v tomto zápase poté završil Szotkowski v 87. minutě na konečných 4:1.

Sezóny hrůzy pro Spartak skončila. Nezbývá než se držet hesla, které proslavil populární trenér Sparty Andrea Stramaccioni – musíme obrátit list. Spartak zakrátko čeká nová soutěž, obměněný tým a spousta spousta nových výzev, na které je třeba se soustředit.

rozhodčí: Vít Zaoral, AR1: Michal Gasnárek, AR2: Zdeněk Kneisl, delegát: Radek Rabušic

Petřkovice: Ognjanov – Velner, Mládek, Tomšů (82. Kotala), Sporysz – Neumann, Smékal, Plesník, Szotkowski, Ptáček (46. Moučka) – Lokša (89. Raška).
Spartak: Machalický – Michal Vyskočil, Pospíšil, Josl, Oulehla – Šrom (81. Jelínek), Vyskočil Martin (75. Tureček), Koláčný, Sedláček, Rožek – Minář.

 22., 73. Lokša, 84. Moučka, 86. Szotkowski – 28. Šrom

 Smékal, Velner – Josl,Minář, Martin Vyskočil, Pospíšil

 134


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1983x,, zatím není hodnocen.

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016