Rozpis utkání Spartaku - jaro 2019

Muži >> SK Spartak Hulín – FC Viktoria Otrokovice 0:3 ročník 2018/2019

SK Spartak Hulín – FC Viktoria Otrokovice 0:3

1.5.2019 | 06:46:49 - Další z řady klíčových zápasů celé sezóny musel Spartak zvládnout proti nedalekým Otrokovicím.

Spartak představil opět dva rozdílné poločasy. V tom prvním hrál, kombinoval a ohrožoval hostující branku, v níž stál Juraj Semanko. V tom druhém se jeho hra nedařila a s přibývajícími brankami poté úroveň hry i opadala.

Rozhodující momenty byly asi tyto. Ve 20. minutě centrovaný míč do pokutového území neudržel brankář Spartaku Machalický, vrácený míč do pokutového území se snažili hosté dorazit do opuštěné branky. Přitom došlo k faulu a k nařízení penalty. Tu však bravurně Machalický zneškodnil a stav zůstal nezměněný.

Vzápětí v 23. minutě Erik Sedláček zatáhl míč k pokutovému území,přízemní centr sice prosvištěl před brankou, ale z náběhu jej nikdo nedokázal do branky dopravit. Neprosadili se svými střelami ani Ondřejka v 30. minutě, jehož střelu Semanko kryl, ani Tureček v 43. minutě, který namířil nad branku.

Závěrečnou šanci první půle měli domácí, kdy v 44. minutě Ondřejka vyslal k zakončení Šroma, jehož střelu z vnitřku pokutového území zlikvidoval Semanko.

Druhý poločas začal rovněž vyrovnanou hrou mezi šestnáctkami. Rovina se začala pod Spartakem naklánět v 58. minutě, kdy standardku Viktorky zakončil hlavou Mlýnek a hosté šli do vedení 0:1.

Spartak otevřel hru a do otevřené obrany se valil brejk za brejkem. Takto v 73. minutě hosté po individuální akci Hladíka zvýšili na 0:2 a v 89. minutě se osud zápasu naplnil. Jasenský se nejprve neprosadil proti Machalickému, získal však znovu míč a z náběhu zvýšili hosté Hladíkem na 0:3.

rozhodčí: Jan Mayer, AR1: Jiří Slabý, AR2: Stanislav Volek, delegát: Antonín Kordula

Spartak: Machalický - Josl (24. Oulehla), Kostka, Zlámal, Vyskočil Michal - Šrom, Koláčný, Ondřejka, Tureček, Sedláček - Smrčka (76. Minář).
FCVO: Semanko - Markovič, Malý, Přikryl, Buchlovský - Mlýnek (84. Kutáč), Jasenský, Bahounek (77. Smékal), Kiška - Hladík, Telnar (46. Koňařík).