Rozpis utkání Spartaku - jaro 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Remíza na závěr podzimu: FC Viktoria Otrokovice – SK Spartak Hulín 1:1 ročník 2018/2019

Remíza na závěr podzimu: FC Viktoria Otrokovice – SK Spartak Hulín 1:1

11.11.2018 | 08:12:02 - Poslední utkání podzimní části zavedlo Spartak na hřiště nedalekých Otrokovic. Ty se díky výsledkům vytáhly až na slušivé třetí místo v tabulce, šlo tak o souboj 3. a 15. celku tabulky.

Na hřišti tomu odpovídal tak akorát úvod zápasu. Otrokovice si v úvodních minutách vypracovaly dvě šance. Nejprve ve 2. minutě ohrozil naši branku tečovanou střelou Malý. V 7. minutě poté přistál centrovaný míč v našem pokutovém území, odkud ho Kiška poslal hlavou před branku, obrana nicméně ožehavou situaci dokázala odvrátit.

V zápase se nejvíce dařilo Erikovi Sedláčkovi. Ten se v 8. minutě protáhl do pokutového území, přihrál Michalu Šromovi, jehož střelu z úhlu zachytil brankář Semanko.

Spartak zahrozil taktéž ve 14. minutě, to se po parádní narážečce řítil proti brance Martin Vyskočil, u míče byl však dříve pozorný Semanko.

Mnohem ožehavější situace se však narodila na druhé straně. Špatná naše rozehrávka znamenala ztrátu míče, příhru dopředu a najednou proti naší brance postupoval osamocený Tomáš Mlýnek. Ten se nicméně utopil v kličkách a v hledání lepší pozice k zakončení.

Odpovědí na to byly další šance Spartaku ve 21. minutě a v 26. minutě, jedovaté zakončení Sedláčka však vždy dokázal zlikvidovat Semanko.

Další jedovatou střelu si Erik Sedláček nachystal na 34. minutu, prokličkoval do pokutového území, jeho štiplavou střelu Semanko znovu vyškrábl.

Bohužel neproměnění ani jedné z uvedených šancí bylo potrestáno v 37. minutě. To se po straně protáhl Mlýnek, na zpětnou přihrávku před branku si naběhl Michal Malý a poslal nekompromisně domácí tým do vedení 1:0.

Ve druhém poločase měl navrch Spartak. K pěkné střele se na šestnáctce uvolňoval Erik Sedláček a přitom jej bránící hráč podrazil. Z rovnováhy rozhozený hráč Spartaku tak stihl jen nepřesně zakončit.

Domácí jinak zahrozili jen v 56. minutě, kdy po rohovém kopu hlavičkoval Kaizar, na míč však dosáhl pozorný Machalický.

Hráči Spartaku se snažili a bojovali o výsledek. Proti sešikované obraně domácích se ale dlouho nic nedařilo. Branku Semanka ohrozil střelou ze 71. minuty Viktor Rožek, brankář domácích nadvakrát uklidňoval míč.

Obdobnou šancí, jakou měl domácí Malý v prvním poločase, se prezentoval Spartak v 77. minutě, zakončující Michal Šrom nicméně poslal míč vedle branky.

V závěrečné desetiminutovce nejprve domácí oslabil Hladík, který po faulu na sebe oplácel ránou Erikovi Sedláčkovi. Neutuchající snaha Spartaku byla vyslyšena v 89. minutě. Michal Šrom vhodil aut, Michal Vyskočil nacentroval míč za obranu do pokutového území a nabíhající Viktor Rožek srovnal na konečných 1:1.

Hodnocení trenéra: Myslím si, že dnes to bylo vyloženě remízové utkání. Domácí byli lepší v prvním, my zase ve druhém poločase. Oba týmy si vypracovaly šance. Rozdíl v tabulce rozhodně nebyl na hře poznat. Jako v řadě zápasů během podzimu i během dnešního zápasu jsme zkrátka horším týmem nebyli. Jsem rád, že se nám nakonec podařilo srovnat skóre, protože to by po zápasech, které jsme během podzimu právě v závěru ztratili, byla další velká škoda.

rozhodčí: Karel Mikeska, AR1: Alexandr Černoevič, AR2: Jaromír Richtár, delegát: Tomáš Březáček

Viktoria: Semanko – Jasenský, Kaizar, Malý, Markovič – Kiška, Skwarczek, Zábojník, Šohaj (64. Slaný) – Mlýnek (74. Křivánek), Hladík.
Spartak: Machalický – Vyskočil Michal, Zlámal, Kostka, Oulehla – Šrom, Koláčný (63. Rožek), Tureček, Bahounek (88. Škubník), Sedláček – Martin Vyskočil (46. Pospíšil).

 37. Malý – 89. Rožek

 Kiška – Šrom, Koláčný, Michal Vyskočil, Sedláček

 82. Hladík

 198


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1052x, hodnocen 2x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016