Rozpis utkání Spartaku - jaro 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – FC Odra Petřkovice 1:3 ročník 2018/2019

SK Spartak Hulín – FC Odra Petřkovice 1:3

4.11.2018 | 08:34:26 - Spartak byl po vítězství v Hodoníně v nadějné pozici. Dotáhl se na soupeře z klidnějších vod tabulky. K tomu, aby jeho postavení bylo ale ještě lepší, bylo potřeba na bodový zisk z Hodonína navázat a přidat další body v tabulce. V cestě však stál celek ze špičky tabulky FC Odra Petřkovice.

Zápas se dá rozdělit do dvou rozdílných částí. V té první měli domácí více ze hry. Hodně jim k tomu pomohl dobrý úvod. Nejprve se Michal Šrom v 8. minutě protáhl do pokutového území, jeho zakončení ale zblokoval vracející se obránce Petřkovic.

O poznání lépe dopadla akce Michala Šroma v 12. minutě. Důrazný záložník Spartaku napřáhl ze šestnáctky a parádně vymetl šibenici brány hostí. Proti takové střele brankář Chmiela neměl šanci zasáhnout 1:0.

Nadějně se vyvíjela i šance Tomáše Pospíšila v 19. minutě. Při zakončení z otočky nicméně tísněný útočník Hulína netrefil míč ideálně a ten tak skončil mimo branku.

Petřkovice v první půli moc neohrožovali naši bránu, v níž tentokrát stál Radim Unger. V 32. minutě zkoušel jeho pozornost Baranek, se střelou doprostřed brány však neuspěl.

V 38. minutě si naopak pěknou střelu připravil Spartak, když po odvráceném rohu v obtížné situaci napálil míč na branku Erik Sedláček, míč jen prosvištěl vedle branky hostů.

Tečku za první půlí poté udělala další spíše lehčí střela hostujícího kapitána Baranka v 46. minutě, se kterou Radim Unger problém neměl.
Nadějný výsledek pro Spartak však nepřečkal 10 minut druhé půle.

Běžela 53. minuta, hosté podnikli po straně útok. Szotkowski křížnou přihrávkou před bránu vybídl ke střele nabíhajícího Kaniu a ten srovnal skóre na 1:1.

Prakticky vzápětí se Petřkovice ujaly vedení, když právě Szotkowski zkrátka napálil míč k tyči 1:2.

Další zásah hosté mohli přidat v 58. minutě při dalším brejku, kdy proti Rychlému vyběhl včas Unger a šanci zlikvidoval.

O chvilku později však Petřkovice přece jen přidaly i tu třetí branku, když znovu Szotkowski v 59. minutě výstavně napálil míč pod břevno na 1:3.

Tím bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Spartak se snažil s výsledkem něco udělat, snažil se, bojoval, ale marně. Nejblíže brance byl v 63. minutě, kdy akci potáhl Michal Šrom, jeho přihrávku zužitkoval Koláčný ke střele, kterou obrana Petřkovic zblokovala.

Naopak to byli hosté, kdo mohli naše konto ještě více zatížit. V 80. minutě neproměnil Szotkowski svůj výpad po straně v další branku a v 90. minutě opět Szotkowského střelu vyrazil Unger.

rozhodčí: Luboš Drozdy, AR1: Josef Tomanec, AR2: Zdeněk Kneisl, delegát: Jaroslav Kubíček

Spartak: Unger – Oulehla, Zlámal, Kostka (65. Bahounek), Josl – Šrom, Koláčný (74. Rožek), Tureček, Martin Vyskočil (79. Minář), Sedláček – Pospíšil.
Petřkovice: Chmiela – Velner, Rychlý, Baranek, Plesník – Sporysz, Smékal (87. Mládek), Tobiáš (65. Telnar), Chlopek (40. Ptáček) – Kania, Szotkowski.

 12. Šrom – 53. Kania, 54.,59. Szotkowski

 Josl – Chlopek

 156


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1006x,, zatím není hodnocen.

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016