Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Muži >> MFK Frýdek - Místek - SK Spartak Hulín 5:1 ročník 2018/2019

MFK Frýdek - Místek - SK Spartak Hulín 5:1

23.9.2018 | 10:33:20 - Utkání ve Frýdku se dá rozdělit do tří částí – úvodní dvacetiminutovka, závěrečná patnáctiminutovka a čas zápasu mezi tím. V těch prvních dvou zmíněných částech se prosazoval domácí tým, v tom dějství mezi tím hrál Spartak.

Spartak zaváhal hned v úvodu zápasu, kdy se snad v 10. vteřině zápasu objevil před naší brankou domácí Gomola, ale nedokázal přesně zakončit.
To na druhé straně v 9. minutě potáhl náš útok Václav Ondřejka, prostrčil míč na Turečka, ten posunul na Koláčného, jehož střelu ale brankář Mucha zlikvidoval.

Bohužel na druhé straně zahřmělo důrazněji. V 13. minutě zasáhl skluzem Tomáš Josl domácího Adama Varadiho a byla z toho penalta. Sám postižený ji bezpečně proměnil a Frýdek šel do vedení. 1:0

O pár minut později jsme vzadu vymysleli ukázkovou hrubici, po níž se vřítil do pokutového území Gomola a nezaváhal 2:0. Aby toho nebylo náhodou málo, v 26. minutě domácí zahrávali rohový kop, po němž hlavičkoval volný Gomola a domácí vedli 3:0.

Nemuselo být tak zle. V 32. minutě Tomáš Josl kolmicí vysunul do pokutového území Michala Šroma, který se uvolnil a bránící Literák jej poslal k zemi – penalta! Tu proměnil Václav Ondřejka a Spartak snížil na 3:1.

Ve 40. minutě mohlo být ještě veseleji, když Michal Šrom šikovně prostrčil míč na Jirku Oulehlu, ten však sám proti brankáři Muchovi selhal a pouze jej trefil.

Ve druhé půli Spartak předvedl trpělivý výkon, ze kterého vyplynula v 72. minutě další šance. Michal Šrom přetlačil protihráče a v pokutovém území se uvolnil. Bohužel zakončení směřovalo jen vedle branky, a tak zůstalo u stavu 3:1.

Místy se nevedlo ani rozhodčím a těm se povedl nepříjemný kousek v 76. minutě, kdy pomezní Kneisl zvedl pomezní praporek signalizující ofsajd, na to naši hráči na zlomek okamžiku zareagovali a polevili v koncentraci.

Bohužel toho využil Adam Varadi, do nekoncetrované defenzivy vpadl s míčem a zakončil na 4:1. Marné potom byly protesty našeho týmu, za které v jeden okamžik dostali žluté karty Josl, Ondřejka a Šrom.

Poslední gól zápasu padl po dlouhém nákopu Frýdku z vlastní poloviny, který v 86. minutě zakončil Hruška a završil náš debakl na 5:1.

rozhodčí: Zdeněk Petr, AR1: Ivo Nováček, AR2: Zdeněk Kneisl, delegát: Stanislav Volek

FM: Mucha – Hruška, Bialek, Literák, Střižík (72. Farský) – Ciesarík (62. Vokoun), Švrček, Dendis, Strnad (46. Smékal) – Gomola, Varadi.
Spartak: Machalický – Josl, Zlámal, Kostka, Vyskočil Michal – Šrom (81. Rožek), Koláčný, Tureček (46. Pospíšil), Oulehla (84. Minář) – Bahounek, Ondřejka.